Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet, hogy mire felnőtt...

Miért lehet, hogy mire felnőttem, már nincs igényem a luxusra?

Figyelt kérdés

Régebben felszínesebb voltam, de mára már az ellentétes oldalon állok.

Ha ingyen adnák, se fogadnék el egy villát, jobban vágyom egy budapesti lakásra egy nyugodt, szép környéken.

Nem érdekelnek már a márkák, bevásárlóközpontba is utálok járni.

Kütyükre sem vágyom, jelenleg 3 dolgom van: laptop, mobil, mp3 lejátszó, ezek együtt kerültek 100.000 Ft-ba, és a világért se váltanám le a telefonom egy IPhonera. Tablet sem kéne.

Munka terén elsősorban azt vennén figyelembe, hogy élvezzem a munkát, így az alacsonyabb fizetés sem zavarna.


Egyedül, ami luxusnak számíthat, az az utazás. Annyit utaznék, amennyit csak lehet, bejárnám a világot.


2014. márc. 20. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

" [link]


Kiskorodban mertél álmodni. Ma már a racionálisabb éned leblokkolja az elérhetetlen álmokat, sőt még azt is be tudod magyarázni, hogy neked ezek akkor sem kellenének, ha módodban állna megkapni ezeket. A valóságban azonban a seggedet a földhöz vernéd örömödben, ha valaki neked ajándékozna egy csilivili új Ferrarit és nem mondanád neki, hogy "cseréljük ezt ki egy Fiatra, mert nekem nincs igényem a luxusra"

2014. márc. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, egy másik megoldást választanék. Eladnám a kocsit, és vennék belőle biciklit meg éves bérletet tönegközlekedésre, a többit pedig eladományoznám.
2014. márc. 20. 03:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, mások az igényeink. Én se adnék soha 20 millát egy autóért és 200e-et egy telefonért. Főleg ha az utóbbit csak telefonálása, sms írásra, órának s számológépnek használom. Ezt egy 10e-es készülék is túlteljesíti.


"valaki neked ajándékozna egy csilivili..."


ez sosem fog megtörténni :D

2014. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes vagy kérdező. :) Nekem a tablet meg az okostelefon nem számít luxusnak. Ezen kívül nem azt nézem, hogy most mi a luxus, hanem a minőség a fontos számomra. Ha valami minőséges és sokáig bírja, akkor megveszem.
2014. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nálam pont fordítva van, kiskoromban nem volt igényem a luxusra, csoki, fagyi, játszótér és jó sok könyv, ez volt minden amire vágytam, most felnőve pedig szeretem (szeretném) a jó minőségű, mások által luxusnak tartott dolgokat. Ha sok pénzem lenne, élvezettel költenem felesleges huncutságokra. :)
2014. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam ugyanez kezd kialakulni így 30 felé. De nem akarok ilyen lenni.
2014. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!