Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket milyen nevekkel...

Titeket milyen nevekkel csúfoltak/csúfolnak? Főleg olyanra gondolok, amit a rendes nevetekből kreáltak. Mennyire sértődtetek meg?

Figyelt kérdés

Nem is csak feltétlenül a csúfolódásra gondolok, akár barátok is lehetnek, akik szerint vicces a név. Ti is nevettek, vagy zavar titeket?

Pl.: Ferenc Petra, és Ferencnek szólítanak.


2014. márc. 20. 18:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A név csak példa, nem tudom létezik e.
2014. márc. 20. 18:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt becenevem sok, azokon sosem sértődtem meg, pedig némelyiken meg lehetett volna :) Viszont cigány vezetéknevem van, na ez miatt már kaptam hideget, meleget :( Pedig nem is vagyok cigány...
2014. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. nem véletlen van cigány vezetékneved. Nyílván nem zárnak börtönbe ha nem követtél el semmit ergo nem lehet cigány vezetékneved ha nem vagy CIGÁNY. :D Legalább is szerintem.
2014. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én antónia vagyok, szóval Toncsi a becenevem.A batátnőmnek (Ágota) egyszer úgy szóltam, hogy rágó erre ő meg tonhalnak hívott.De táborba is ezt a két "becenevet" kaptuk.

Meg egyszer a tanár órán fel akart szólítani és Toncsi helyett csontit mondott.Mindenki (én is) röhögött.Azóta néha az osztálytársaim is csontinak szólítanak.De például a barátnőm már hívott Tócsninak is.:)

2014. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nevemből nem csináltak semmit, engem a külsőm miatt csúfoltak csontváznak meg gebének.
2014. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagy baj, ha én kicsit meredekebb neveken is tudok röhögni, akkor is ha én kapom? Pl.: Galambos helyett Galambfos, vagy Szarka helyett Szar.
2014. márc. 20. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem összetett nevem van (nemj akarom leírni, de úgy kell elképzelni, mint pl az Alexandrát -Alexa-Szandi)és nagyon zavar, hogy a legjobb barátaim nem szólítanak azon amit szeretek csak azon, amit utálok.

ennyit a barátokról.

és nagyon sokan "szemétkednek" így, szóval bemutatkozom, utána közlöm hogy szólítsanak, és egyesek direkte nem úgy szólítanak.

2014. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*a kérdésre is hogy válaszoljak, annyira zavar, hogy esetleg ha összejövök egy sráccal, be sem mutatom a barátaimnak, mert olyannak jönnék le, mint akit nem tisztelnek, hogy nem a nevén szólítják
2014. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A vezetéknevemből lett egy becenév, az a player nevem is :D, amúgy különösebben nem szoktak. Becézhetetlen a nevem :D.
2014. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én vezetéknevem Orbán, így gyakran Orbán Vitya, Vitya becenevet/gúnynevet kapom (ráadásul Viktória a másik nevem :D). A Barátnőimtől már megszoktam, de ha valaki más hív így az írhatja a végrendeletét :DD
2014. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!