Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt mar ilyen vagy...

Veletek volt mar ilyen vagy csak en vagyok ilyen 'fura'?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszem de én úgy voltam vele, hogy talán járnék vele, talán nem. Az egyik pillanatban azt éreztem hogy tetszik meg minden...a másikban pedig már egyáltalán nem. Minden abva maradt mert en nem jottem ossze vele. Valamivel kesobb pedig kezdett kialakulni egy masik lannyal kozte valami. Elotte nem igazan erdekelt de most hogy ott ez a masik lany mar igen. Kezdek meg feltekeny is lenni es banom hogy nem jottem ossze vele, de azt is tudom hogy ha nem jott volna ez a masik lany akkor ugyan ugy nem izgatna. Ez most igy annyira rossz nekem.

2014. márc. 21. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar hasonlo. Szerintem majd talalsz valakit, aki irant egyertelmu erzeseid lesznek. Persze lehet, hogy osszejottok, de abban az esetben ha mar csak te leszel megint, lehet megint elbizonytalanodsz.
2014. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angelik@ ***** válasza:
100%

Ez természetes, most már nem te vagy akiért rajong és ez bántja az egód. Helyesen döntöttél, manapság a kapcsolatok nagy része így indul és ér véget nagyon hamar...

Ha akarod is, meg nem is az csak egy múló fellángolás.

2014. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elèg fura vagy,hogy nemtudod,hatarozottan h most tetszik

Utána nem..milyen felnõtt lesz belõled?Agyerekeid elõre sajnálom,ilyen nemhiszem h lenne valakivel csak úgy..

2014. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egód miatt érzed ezt. Kihivást jelent azért, mert már nem neked "csapja a szelet". És azt gondolod, talán vissza tudnád szerezni titkon.
2014. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. márc. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!