Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, ha az eddigi életedben akárhány férfi szerepelt, utólag mindegyik letagadott/átnézett rajtad/úgy állította be a szitut, mintha te lennél a fura és csak te akartál volna valamit tőle?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán úgy, hogy megvizsgálod, hogy milyenek voltak ezek a pasik. Ha szerencséd van, akkor utólag úgy látod, hogy rossz emberekkel kezdtél, nagyon hülye alakokat szedtél össze. Ezért az se érdekeljen, ha átnéznek rajtad azóta.


Viszont ha arra jutsz, hogy értelmes férfiak voltak, akkor már sokkal rosszabb a helyzet, mert valami hibát kell magadban keresni ezek szerint.

2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, sokszor egy emberi konfliktusban kettőn áll a vásár, nem is állítom ,hogy én tökéletes ember lennék. De alapvetően "csak" olyan dolgokban hibáztam, hogy bizonytalan voltam magamban, félénk voltam, vagy épp túl hamar kitárulkoztam érzelmileg.

Szerintem alapvetően értékes és értelmes emberek voltak, de valami miatt mindig ez történt velem. Egy olyan is volt, akinek tudtomon kívül volt valakije, a többieknél más okok voltak.

Nagyon fájó dolog ez, én úgy érzem, 1-2 kivételen kívül még csak nem beszéltem ki egyiküket sem, azok az esetek amikor igen, azok meg durvák voltak (pl. ráébredés arra, hogy van valakije..) .

Valamiért mindig utólag tudom meg ezeket, hogy mit mondtak rólam, visszahallom közös ismerőstől vagy ilyesmi..

2013. okt. 11. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez sorozatosan előfordult akkor szerintem nem a férfiakban van a hiba hanem neked van egy lelki sérülésed ami tudat alatt ezt a viselkedést váltja ki a férfiakból.

Tudatosan megvizsgálhatod hogy kaptál-e elegendő szeretetet kislány korodban, vagy nem érezted fontosnak magad. Azt is végiggondolhatod hogy anyukád és apukád kapcsolata milyen volt gyerekkorodban, és nem-e tudat alatt másolod a mintáikat. Sok-sok oka lehet. Kinezológiával, thetha healinggel, deekshával is tudsz rajta segíteni, vagy családállítással.

2014. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahogy ugy is le lehet hogy a multadvtudatosan lezàrod és jövőképeket gyàrtasz inkàbb
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!