Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Probléma az, ha interneten...

Probléma az, ha interneten keresztül túl közvetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Szoktam neten ismeretlen emberekkel beszélgetni, ha úgy van, ismerkedni, azonban bizonyos esetekben olyanokkal is összefutok, akik már a kezdetekkor úgy válaszolnak, mintha egy púp lennék a hátukon, még úgy is, ha éppen ők írnak rám, és csak egy szimpla köszönésen vagyunk túl, például egy csetes oldalon, vagy akár itt is. Én szeretek rögtön úgy szólni a másikhoz, mintha nem az első alkalom lenne az, nyilván először kitapogatom, hogy viccelődésből "beszólogatások" (de utálom ezt a szót) terén meddig mehetek el, nem arra gondolok, hogy lekövérezem, vagy a megjelenésére teszek megjegyzést, távol álljon tőlem, csupán lecsapom azt a bizonyos labdát, ha felrepül, mégis azt érzem, még ha nincs is semmilyen beszólás, abszolút kultúrálom magam, a beszélgetést jobban élvezném egy robottal, mint vele, mert egyszerűen tőmondatokban válaszol.


A kérdés tehát az lenne, hogy én nem veszem észre magam, és visszább kéne vennem (nem szoktam órákat beszélni valamiről, amikor látom, hogy untatom, sem erőszakoskodni a társaságommal), a partner épp nincs olyan kedvében, vagy csak sértéstől eltekintve ennyire képes, esetleg egész egyszerűen nem vagyunk egy hullámhosszon?

20/F


2014. márc. 21. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem baj! Neten én is regényt szoktam írni, aztán visszadobnak két szót!
2014. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az tök jó, ha közvetlen vagy! Csak az a hátul ütője a dolognak, hogy élőben meg nem vagy közvetlen?
2014. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dalolj kis Pacsirtámáááááááááááá, dalolj háááááááááááát néküüüüüüüünk!
2014. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lemaradt az m a a csirtáróóóóól, a fenébe, írni sem tudooooook
2014. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy megint lehagytam egy betűt :)
2014. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1: Akkor legalább egyedül nem vagyok :D

2. Élőben idegenekkel kevésbé, kell egy kis idő, míg "megszokom" az embert, van egy kicsi hadarásom, ami ismeretleneknél jobban felerősödik, és amiatt nem merek annyira megszólítani embereket, csak ha muszáj.

3-5. Állj le a szerekről :D

2014. márc. 21. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Véletlen volt, pedig szépen akartam neked leírni, hogy a Pacsirtáknak dalolni kell, és te is az vagy, szeretsz írni :)
2014. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az első is én voltam :)
2014. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sebaj, megértem én a szavakat még hiányzó betűk nélkül is, és sejtettem :D
2014. márc. 21. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, te egy megértő emberi lény vagy :)
2014. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!