Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha kiírtok egy olyan...

Lányok! Ha kiírtok egy olyan "kérdést" itt, amiben ismerkednétek/barátkoznátok/beszélgetnétek/jógáznáto k valakivel, átlagosan hány levelet kaptok, ebből mennyi a kicsit szellemileg visszamaradott, mennyi a perverz, mennyi a normális?

Figyelt kérdés

Letesztelném, de ilyen-olyan leveleket kapni idegen férfiaktól hímként nekem túl furcsa lenne :D

Ha szerepelt az akkor feltett kérdésben, akkor kort is kérnék.


2014. márc. 21. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Istenem. Megint ez a perverz szó. Nem hiszem, hogy sokat kapnak amúgy, az 50%-a lehet nem normális, vagy kevesebb. Csak a válaszadók terjesztették el tuti, hogy mindenkinek lökik a privátot. Fiú voltam, remélem megbocsátasz.
2014. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is: itt nem tudod, hogy ki a férfi, ki a nő, hány éves valójában, mi a foglalkozása, hülye vagy zseni, őrült vagy csak tetteti magát annak. Ez egy anonim oldal. Számtalan levelet kaptam privátban egy-egy kérdés kapcsán, rengeteg problémás ember van köztük. A problémájukat azonnal látom, de azt nem tudom még én sem, hogy milyen neműek és hány évesek. (Mellesleg nem is az érdekel, csak a probléma.)


Ismerd meg élőben és meglátod. :)

2014. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan jellegű kérdésem, hogy hol lehet jól ismerkedni - és tényleg helyekre lettem volna kíváncsi, na mindegy :D -, és a legviccesebb az volt, hogy a kulcsszavakat beírogattam a kérdés kiírása után, és mire rányomtam az okéra már volt 2 levelem.

Amúgy egész normálisakkal futottam össze. Volt, akivel aztán fb-n is beszélgettem sokat, ő elég szeretethiányos srác volt, volt akivel csak elpoénkodtam vagy 30 levél által, őt nagyon bírtam, volt akivel msn-en folytattam és találkoztunk is hogy csak úgy elmászkálni, de illúzióromboló volt...

Viszont pl. az egyik legjobb barátnőmet és általa egy jófej társaságot itt ismertem meg, úgyhogy néha össze lehet futni jófejekkel is. :) Aki meg paraszt, annak meg nem írsz vissza.


Pasiként mindenképp látványosan tüntesd fel, hogy hím vagy, és akkor kisebb valószínűséggel fognak írni a pasikák hogy felszedjenek :D De amúgy próba szerencse alapon hajrá, az ismerkedős/beszélgetős kérdésre sokan válaszolnak, főleg ha a szerelem/szex kategóriába teszed be hétvégén estefelé, 9 óra körül, mikor a csúcsidő van (tapasztalatom szerint :D ).

hajrá!

2014. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ja és persze én feltüntettem, hogy 17 éves lány vagyok, így elég sokan irkáltak, de hamar lekopik az aki nem normális/érdekes stb. :)
2014. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hopp, azt hiszem, félre lettem értve, nem célom kiírni ilyet, csak szoktam látni lányoktól is, és a kíváncsiság vezérelt, hogy ilyenkor mégis mi indulhat meg a postaládában :D
2014. márc. 21. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, azért ott a másik véglet is, mikor az ember simán csak próbál normálisan beszélgetni, pár napig vagy pár hétig el is beszélgetünk az adott illetővel és egyszer csak hopsz eltűnik, még annyit sem ír, hogy szia, csak nem ír többet, én ezt a részét utálom, mert részemről tényleg csak beszélgetni szoktam így emberekkel akik ismerkedni akarnak hátsó szándéktól mentesen.
2014. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(3-as vagyok) Oh, rendben :D Akkor tényleg csak félreértettem. De amúgy egy friss adat:

Nemrég kiírtam egy kérdést, hogy a Margit-szigeten olvasgatva lehet-e ismerkedni. Tehát elég konkrét igen/nem válaszos kérdés, és nem azok közé tartozik a "hol vagytok rendes fiúk" kérdések közé, amik villognak, hogy a pasik írjanak neki.

Legutóbbi állás szerint érkezett kb 7-8 válasz, és 4-5 levél. A levelek tartalma leginkább az "itt ismerkedjünk inkább", de vannak jófejek, akikkel lehet beszélgetni, és van aki elküldött melegebb helyekre és sarkonálló hölgyeménynek titulált, mert visszaírtam, hogy a szigeten tervezem ismerkedni mert itt nem ment, mint ahogy a kérdés is erről szól.


A fent említett "hol vannak pasik" típusú kérdésre meg általában több levél megy, mint válasz, persze olyan tartalommal, hogy "pl itt, ismerkedjünk". Úgy is voltam már, hogy annyi levél jött egyszerre - sajnos túl félreérthető volt ilyen szempontból a kiírásom -, hogy mire mindnek válaszoltam és kivártam a fél perceket két levélírás közt, az első egyén már méltatlankodott, hogy azt hitte vissza se írok. Aztán ezek nagy része persze másnapra elkopik, ritka, amelyik megmarad...


Remélem segítettem és nem csak sokat rizsáztam :)

2014. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6. Igen sajnos ez is ismerős, próbáltam már itt beszélgetni, de valahogy nem ment, de lehet, hogy nem a megfelelő emberekkel elegyedtem szóba, mindenesetre ha nem kérdeztem, már nem is feleltek, azelőtt meg (részemről) jól eltudtunk beszélgetni, nem mondom, hogy néha nem fújtam én is egy nagyot, mert éreztem, mennyire erőltetett, csupán nem volt szívem nem válaszolni és "lekoptatni" :D


3-as vagy, azt a kérdést szívesen látnám, már csak azért is, mert próbáltam rákeresni, de nem leltem, pedig érdekelnének a válaszok egy ilyen... hogy is mondjam, ártatlan kérdésre :D erre is kíváncsi lennék igazából, hogy hányan méltatlankodnak pl azért is, amiért neked, a hosszú válaszidőért, vagy hányan írnak még úgy is, hogy nem válaszoltál, de ők akkkkoris rád erőszakolják magukat, meg úgy összességében mit él át egy szerencsétlen, akár 11-13 éves kislány, amikor meggondolatlanul kiír egy ilyet, mert nincs jobb dolga, és elárasztják.

2014. márc. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!