Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ameddig nem vagyok egyenesben...

Ameddig nem vagyok egyenesben magammal, addig nem tudok normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajna lehet hogy így van, mert nekem sem sikerül. És van is egy olyan mondás, hogy nem igaz, hogy két fél embernek kell egymásra találnia. Két önmagában is egész embernek kell, akik eleve boldogok valamilyen szinten, mert ha csak a másiktól várjuk a teljes boldogságot, akkor nem valószínű, hogy meg fogja tudni adni.
2014. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy barátommal kapcsolatban, akit már ismerek lassan 3 éve felmerült hogy több is lehetne. Részéről semmi kétség, de én valamiért nem tudok dűlőre jutni... Talán emiatt
2014. márc. 15. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ja én azt hittem, hogy téged nem akar senki ezek miatt a problémák miatt. XD De ez így mindjárt más. Szerintem beszéld meg a sráccal, hogy mivel nem vagy biztos benne, hogy jó ötlet, csak próbáljátok meg, aztán majd látni fogod, hogy jó-e ez így neked vagy nem. Nem muszáj a szűzességed elveszteni, ha nem akarod, szóval ha úgy érzed, hogy nem ő az igazi, nem muszáj odáig eljutni, járjatok csak kéz a kézben vagy ilyesmi, amíg le nem tisztul benned, hogy mit szeretnél.
2014. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kisgyerekek vagyunk am :D Sebaj. Csak azt nem játszhatom vele h vacilálok hetekig mert pont időszerű lenne eldönteni. De kezd körvonalazódni..
2014. márc. 15. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jólvan akkor, majd meséld el, hogy mi történt.
2014. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!