Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy barátom tegnap nagyon...

Egy barátom tegnap nagyon berúgott a buliban. Alig állt meg a lábán, haza akartam kísérni, mire ő le b u z i z o t t azt mondta nem kér a segítségemből, hagyjam békén. Taxit hívtam, otthagyta, elfutott. Írjak most neki mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott, az árokba esett hugyozás közben, nem tudott felkelni, hagytam volna ott? Hogy hogy tudott elfutni? Nem tudom, de utána már nem törtem magam. Szóval megbántott de lehet ő van megsértődve vagy már elfelejthette... Írnék, de neki kellene bocsánatot kérnie.

2014. márc. 22. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bocsánatra ne várj mert nem is emlékszik, írhatsz neki nyugodtan.
2014. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jólesne a bocsánat kérése, mert nagyon megbántott ... Beégetett a taxis előtt, nem beszélve arról, hogy ugyanúgy ki kellett fizessem. Ez lényegtelen. De hogy így beszélt... amikor csak biztonságban akartam tudni...
2014. márc. 22. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor részeg valaki, akkor általában nem tudja hogy mit beszél/csinál.Szóval lehet hogy el is felejtette, de írj rá nyugodtan.Ha alapból jófej és elmondod neki mit tett lehet hogy bocsánatot kér
2014. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel és mondd el neki, mennyire bántott a viselkedése. Ha nem kér bocsánatot, hagyd. Az ilyen nem barát.

Szerintem nagyon kedves dolog, hogy figyelsz rá és segítesz neki, iszonyat bunkón viselkedett.

Talán nem is emlékszik, szerintem megéri megkérdezni, egyáltalán mit tud és hogy komolyan gondolta-e. :) Sok sikert!

2014. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tudjátok, a másik dolog az. hogy "másnap" állandóan én kerestem eddig, hogy minden oké-e. Akármennyire nem emlékszik, azért kereshetne ő is.


Szóval írnék neki, mert el akarom mondani mit csinált, de nem is, mert azt akarom vegye észre már magát.. Csajommal is összevesztem miatta.. gyönyörű este...

2014. márc. 22. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod mit, ne írj. Mi vagy te, a nevelőnője, te szeded össze miután kiüti magát, aztán másnap is te nyargalsz utána, hogy "de Ödönke, jól vagy?" mindezt rendszeresen... ne csináld. Majd ha ő felemeli a seggét és megkeres téged, akkor elmondod neki, hogy milyen műsort csinált és hogy innentől úgy igyon, hogy te nem vállalod a dajkaságot mellette.
2014. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
félek,hogy ő sértődött meg hogy túlreagáltam a dolgot. Nem érzem úgy.
2014. márc. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!