Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyerem el az emberek...

Miért nyerem el az emberek bizalmát könnyen?

Figyelt kérdés

Furcsa... állásinterjúkon, stb. gyakran elnyerem az emberek bizalmát, szimpátiáját. A múltkor meg rámirt egy női ismerősöm, hogy egyedül van, át akar ölelni valakit, aludnék e nála, mert megbizik bennem.

Pedig nem vagyok különösebben beszédes sem.


2014. márc. 25. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen típusok, elég csak a kisugárzásnak annak lennie, én is ilyen vagyok, csak az a baj hogy sokan kihasználják a másikat ezzel, meg nyűgnek érzik, nem őszinte a segítség.

Arra kell figyelni, hogy ne csak lelki szemetesláda legyél és ezalatt nem azt értem hogy a segítségért cserébe elvársz valamit hanem hogy tudd, hogy te sem vagy egyedül.

2014. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól irja az elsõ én is ilyen vagyok.Elég sokan elmondják a bajukat nekem is, valóban szemetesládának néznek.Viszont azt mondják, mert az arcomon látszik az õszinteség, a bizalom tükre.kédezõ biztosan te is ilyen vagy.

Nektek könnyü igy az életetek?

En nem tudok nemet mondani, hogy fárasztó már a panaszaid.

2014. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

könnyű vele az élet viszonylag.

Maximum akkor rossz, amikor egy lány mondja, hogy én vagyok az 1% és mégsem fogad el :(

2014. márc. 25. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele bajom, pont ezért is írtam, hogy nekem nem fáradtság meghallgatni még késő este se, mert örülök hogy segíthetek és őszinte az érdeklődésem, nemcsak úgy teszek.
2014. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:17-es vagyok


Amikor azt irtam, hogy már fárasztó a panaszaitok, ez azért,mert én igen szivesen meghallgatom õket, de ez csak egy oldalu, vissza felé már nem forog.

Kérdezõ neked vissza felé is forog, akkor te szerencsés vagy.

2014. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,rengeteg titkot őrzök :)Nem tudom miért lehet. Én sem beszélek túl sokat,lehet azért. Inkább kérdezgetni szoktam ,így kibeszélik magukból a problémát . Engem nem zavar,hogy "szemetesláda" vagyok,én le tudom rakni ezeket a terheket.
2014. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!