Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek az emberek...

Miért hisznek az emberek engem 'jókislánynak'?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem új suliba, és mindenki azt hiszi hogy én csöndes, aranyos, szófogadó rendes lányka vagyok, mikor ez nem így van, és nem is szeretnék az lenni. Talán mert úgy nézek ki? Vagy miért? A régi sulimba mindenki tudja már hogy nem vagyok olyan mint aminek látszom. Új helyeken félreismernek az emberek.

2014. márc. 25. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

És? Majd megismernek jobban és rájönnek, hogy milyen vagy.

Inkább örülj neki, hogy egyenlőre jó véleménnyel vannak rólad :D

2014. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem ismernek, és olyan volt az első benyomás, és még mindig nem sikerült kiismerniük téged.
2014. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hajaj, addig örülj, legalább még nyugalmad vam
2014. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

És az baj, ha valaki jókislány?

Ciki, vagy égő, vagy mi?

Majd rájössz, ha nagy leszel, mi lett volna a jó.

Majd pár év múlva meg beírsz ide, hogy egyedül vagy, depressziós, és hogy legyél öngyilkos...

2014. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Feltételezem azért nem akar jókislány lenni, mert a jókislámnyok unalmasak. Szófogadó - minek? A szabályok arra vannak, hogy megszegjük őket. Csöndes - a halálom. Aranyos - ezt viszont nem tudom mire vélni.


Egyébként, emberek, nem kéne lehurrogni a kérdezőt. Nem azt állította, hogy egy ordas qrva vagy azt, hogy egy sunyi tajparaszt.

2014. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!