Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hisznek nekem a szüleim....

Nem hisznek nekem a szüleim. Miért? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Egy olyan vádakkal okolnak engem a szüleim amik hamisak vagyis rossz vádak. Na szóval, akkor kezdjük az elejéről...

Az egyik nap jött egy olyan hívás Apukámnak hoagy az Anyukám telefonjáról hogy több mint 20000 Ft ment le, és már a kezdettől én lettem gyanusítva mert ugye én értek sok dologhoz pl. Informatikai dolgok... mivel én értek ezekhez én voltam a fekete Péter.

Nekem nem nagyon volt/van gőzöm róla hogy most mi van...de az Apukám valami hülyeségeket mondott össze nekem és én lettem a bűnös..

Az Anyukámnak a telefonját megnéztük... abban a vázlatokat néztük meg...

(De azt el felejtettem mondani hogy valami emelt díjas sms-ről van szó és elvileg az vitte le azt a 20000 Ft-ot + Áfa tehát több mint 30000 Ft)

és a vázlatokban benne voltak az adatok hogy hová miképpen....

És az egyik smsben benne volt az én nevem amit foggalmam sincsen hogy hogyan került bele. Például (valamilyen betük pl.) Vfga akos (az én nevem) ez volt benne...

Nem tudom hogy hogyan miképpen került bele, és nem tudom hogy az én nevemben ki akart írni...

És ez elég volt a szüleimnek.

Én meg ezt nem bírom ki...

Ha lehet segítsetek nekem, normális válaszokkal lécci...


2014. márc. 21. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dögöljek meg, de én ezt nem tudom kihámozni.

Milyen vázlatok?? Milyen emelt díjas sms??

2014. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Valaki anyukád telefonjáról mindenképpen küldött egy sms-t, tehát vagy megrendelt egy csengőhangot, háttérképet, vagy szavazott valami műsorban, vagy regisztrált egy társkereső vagy horoszkóp szolgáltatásra, ilyesmi. De utána még kellett kapnia egy sms-t, hogy biztosan meg akarja-e rendelni az x szolgáltatást, ha igen, akkor küldje vissza az OK szót sms-ben. Erre szigorú szabályok vannak. Az is valószínű, hogy 2 betű volt az akos szó előtt. És lehet, hogy az akos nem te vagy, hanem egy csengőhang az Ákostól, vagy a Valóvilágban szavazott egy Ákosra (nem nézem, nem tudom van-e benne Ákos, de millió ilyen műsor és szolgáltatás van) Mondjuk segítség lenne, ha pontosan meg tudnád mondani, milyen betűk voltak és mi az emelt díjas telefonszám száma. Anyukádat kérdezd meg, nem akart-e csengőhangot rendelni Ákososat.
2014. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a kérdező lehet a hibás,hogy az anyukájának a kártyájáról x összeg eltűnt!

Barátom vodafono-s,interneten megnyitott 1 oldalt és kapott 1 emelt díjas sms-t benne kóddal! Én töltöttem fel a telefonját előtte 2 nappal 5000ft-al,és az sms miatt közel 3000ft-ja eltűnt a kártyájáról,miközben be volt/van állítva neki h emelt díjas sms/hívás le van tiltva! Szóval ezt jelezte a vodafonnál, hogy lehet stb és mégis mi ez és jóvá írták neki az elvett pénzt..és ez eddig 2x fordult elő neki 1 hónapban! Kérdezzetek utána a szolgáltatónál,vagy kérjetek le részletes leírást.

2014. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamilyen 90-es számokra ment el egyszer 5080Ft és így egymás után.
2014. márc. 22. 01:43
 5/5 A kérdező kommentje:
De, köszönöm szépen az értelmes válaszokat!
2014. márc. 22. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!