Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden reggel amikor felkelek...

Minden reggel amikor felkelek faradtnak es gyengenek erzem magam. De nemcsak reggel hanem szinte egesz nap! :| 16/F valaki valamit? :/

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 15:57
 1/5 anonim válasza:

Mi nem tudjuk megmondani 100%-osan.Menj orvoshoz!


Pl:tavaszi fáradtság,vitaminhiány,vérszegénység,kialvatlanság.....stb.

2014. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
serdülőkorban fáradékonyabb az ember, erre még rátesz, hogy egész nap a suliban vagy, utána házit csinálsz,délután valami programot csinálsz, későn fekszel, korán kelsz, tavaszi fáradtság. próbálj időben lefeküdni este, aludd ki magad és reggel nem leszel fáradt annyira
2014. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, ki fogod nőni.
2014. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkabb gyengebbnek erzem magam de faradt is vagyok..de akkor lehet hogx az alvashiany..:)
2014. márc. 28. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
15/F minden fizikai munka közben, szabad levegőn, ásítozok. Ha többet alszok, akkor is, hát ez van. Majd elmúlik, tekintve, hogy ebben az időszakban van a legtöbb oxigénre szüksége az agynak. Amúgy alapvetően egy visszafogott, de rendkívül mozgásigényes embörke vagyok.
2014. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!