Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az Isten van ezekkel, a...

Mi az Isten van ezekkel, a r*hadt divatmajmokkal, mit hisznek magukról? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este ültem Én és egy osztálytársam a villamos megállójába, 30 mp volt az indulásig, mikor 4 ropi harcos, t*tves, h*mokos elkezdett nézni minket, de ez a kötekedő nézéssel, amire nyilván Mi is felfigyeltünk. Mikor elindult a villamos, az ablakon köptek ki ránk... Nem találtak el szerencsére, mire bemutattam nekik, erre oda üvöltöttek, hogy "Gyere ide itt pofázzál" De ilyenkor a villamos már rég elindult. El mondtam itthon, mire a nővérem úgy reagált, miért csak akkor mertek, pofázni mikor a villamos már el akart indulni? Ergo mekkora puha p***ök voltak. Én teljesen ledöbbentem ezen az egészen, és nagyon megalázónak érzem a részemről, hogy nem tudtam mit csinálni, hisz a villamos már elindult. Most kérlek Titeket szóljatok hozzá, hogy mégis mi f***om volt ez?

2014. márc. 29. 09:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
még mielőtt el nem indult a villamos,akkor kellett volna ráfejelni az összes csírára. :D
2014. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De csak akkor kezdtek köpködni, mikor már rég elindultak.
2014. márc. 29. 10:03
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Hozzá kell szoknod, mert nem ez volt az utolsó eset, ilyenek mindig mindenhol vannak. Nevelés hiánya. Ahelyett, hogy ennyire felhúznád magad egy ilyen hülyeségen, inkább olvass sokat, hátha a következő kérdésednél már jobban fogsz magyarul fogalmazni és írni.
2014. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak emberek, akik ostobábbak mint mások, és emiatt azt hiszik, hogy a többiek felett állnak, kitudja milyen okból.

Az ilyeneknek egyszer jól oda kell b*szni és onnantól legalább veled szemben kussolnak.Mást nemigen lehet csinálni ezekkel.Szóval legközelebb, ha még mindig túl nagy az arcuk veled szemben, akkor mutasd meg, hogy veled nem lehet szórakozni.

2014. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus "bandában kib*szott kemények vagyunk, mégha alapjáraton nyomorék kis puhap*csök is vagyunk" jelenség volt. Tucatszámra van ilyen mindenhol. De gondolom te is tudod hogy az ilyeneket nem kell komolyan venni és félni se kell tőlük.
2014. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
nem igazám értem, hogy mitől homoszexuálisak meg tetvesek? és mitől divatmajmok? jól voltak felöltözve?
2014. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ilyenek, mi haverral buszon ültünk, és mikor már indult el, mellette álló két divatmajom mutatott be nekünk...és? Ez van, nem kell felvenni a primitívségüket.


Vagy ha nagyon akarod, legközelebb ha látod egyedül a köpködőst, odamész, leb..szol neki egyet, megmondod hogy ezt a köpködésért, leb..szol még 1-et, ezt meg azért, hogy legközelebb ne csináld.

2014. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben átérzem a problémádat. Nemrég három barátommal ültem a Westend tetőteraszán, mire odajött vagy húsz ilyen 14 éves kis agyhalott és elkezdtek kötekedni. Jobb ötlet híján kidobattam őket a biztonsági őrrel... (Nem akartam verekedést, én 20 vagyok ők meg jóindulattal is max 15 évesek, és tuti, az lett volna belőle, hogy elővesz a rendőr, hogy miért verek meg egy gyereket...)
2014. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

6. Válaszólónak itt a válasz a kérdésre: [link]


Az egész csak azért idegesít, mert tehetetlen voltam, nem tudtam mit csinálni... Té


Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy egy véleményen vagyunk!

2014. márc. 29. 11:50
 10/26 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, miért hiszik magukat jobbnak bárki másnál... Semmivel nem jobbak.
2014. márc. 29. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!