Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nálunk megy ez hogy a...

Csak nálunk megy ez hogy a gimit vagy ne adj isten egyetemet végzett lányt, nem érdekli egy alacsony végzettségű srác?

Figyelt kérdés
Más országokban is csak azonos rasszból ismerkednek a lányok?:S
2013. nov. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz, de nem a földön az tuti, eleve a rassznak mi köze a végzettséghez?
2013. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az ilyen emberek általában, csak azonos szinten állnak szóba a másikkal.
2013. nov. 24. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Rassz: Elkülöníthető etnikai csoport, amelyre örökletes sajátságok jellemzőek.
2013. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a hasonló kérdéseket is, honnan szopják ki az emberek, de én ilyennel nem találkoztam...
2013. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Te lennél az alacsony végzettségű srác?

Mert akkor nem ez a baj, hanem az, hogy olyan -manapság elég használt és alapvető fogalommal nem vagy tisztában, mint a rassz. Ez alapján nem tudom, mekkora az alapműveltséged - persze ebből még nem lehet következtetni.

Biztos van olyan diplomás, aki kevésbé randizik szakmunkással, de leginkább az ember fontos mögötte, nem az, hogy autószerelő vagy autótervező mérnök. Egy mérnök is lehet ultrap.öcs.

2013. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na jól van, nem kell ennyire túl játszani a romantikus szerepet.

Szerintek tök egyértelmű, h a kérdező által feldobott jelenség létezik.

Nem igazán ismerek olyan párt, ahol a pasi szakmunkás, a nő meg egyetemet végzett.

Fordítva már inkább.

És nem feltétlenül az értelmi szintben kellene keresni a megoldást, ismerős vagyok főiskolákon, semmivel nem viselkednek különbül az emberek.

Disznó módjára vedelik az alkoholt, drogoznak, szexelnek, káromkodnak aztán jónapot.

Persze vannak kivételek, de a nagyja ilyen.

Szal mondom ne játszátok a hülyét, nagyon átlátszó.

2013. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!