Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez így nagyon ciki? (Többi lent)

Bogyó0513 kérdése:

Ez így nagyon ciki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Imádom a bosszúállókat, a vasembert, az amerika kapitány és nagyon várom hogy a mozikban legyen az új rész, nemsokára kapok x boxot és szeretnék hozzá assassin's creedet, íjazok, szeretnék kardot venni és imádon a fantasy-gyilkolós filmeket. Ez így nagyon ciki úgy hogy 13 vagyok és LÁNY?

2014. márc. 29. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Megszívtad. Erre volt a 90-es években az élő szerepjáték. Mondjuk manapság is vannak ilyen találkozók. Bár a bosszúállók gáz. A vasemberből az egy jó, az amerika kapitányból meg még az eredeti is béna. De amúgy pont király vagy. Vagyis királylány, mert LÁNY vagy.
2014. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj! Én 13 évesen távirányítós kisautót kértem szülinapomra és folyamatosan lealáztam a fiúkat xbox-ban :D Mai napig ezerszer jobban érzem magam a fiúkkal,mert nem vinnyognak annyit, és közben a nőiességemet sem sikerült elvesztenem :)
2014. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
És ha még a fiúkat le is győzöd miközben esetleg szép alakod van, vagy van melled, akkor szerintem ez a fiúkkal való ismerkedésedben nagyon sokat segíthet , és így könnyen lesz van közös témátok
2014. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 évesen Linkin Park, Queen, AC/DC U2 Guns n' Roses a kedvenc bandámim, utálom a Twillight-ot JB- meg a 'vándájreksönt' Szeretem a régi horror filmeket (Rémálom az Elm utcában, Bárányok hallgatnak, Ragyogás), és imádok apummal sakkozni. Ráadásul kicsit értek a motorokhoz is, és mindenképp le akarom tenni a segédmotoros vizsgát. Na ezért annyi csesztetést kaptam lány osztálytársaimtól, hogy az hihetetlen. Én mégis kiállok ezek mellet, mert ez az egyéniségem, és nem fogom mások véleménye miatt megváltoztatni.

És neked is így kell tenned, mivel ez Te vagy. Azon kívül iylen tulajdonságokkal lehet a lányok kicsit furán néznek majd rád, de a fiúk többsége jófejnek is fognak tartani. :)

2014. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi és igazatok van :)
2014. márc. 31. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
....ugyanezxddmindenstimmel:DDDD<3
2014. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lányok telefonszám???:DDDDD
2014. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!