Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Palix0312 kérdése:

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú nem tudja kimondani a R betűt?

Figyelt kérdés
15/F Az lenne a problémám hogy nem tudom kimondani a "R" betűt. iskolában is mindig nevet rajta pár lány és nem tudom mit higgyek. Vagyis ez most csúfolódásképp csinálják vagy mert aranyos? nekem mindenki azt mondja hogy azért nevetnek meg ilyesmi mert aranyos ahogy mondom. barátnőm is mondja hogy cuki, de nem értem ebben mi a cuki? engem személy szerint zavar, hogy van egy ilyen beszédhibám.

2014. febr. 25. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Logopédus esetleg? :D Bár ezt ovodában szoktál ajánlani én is jártam ha jól emlékszem de nekem megy az R betű. Csak azzal a hülye korán kelő rigóval tudtak kikészíteni. :D Van a nevedben R betű? MErt azért az tud kellemetlen helyzetet hozni ha a saját nevedet sem tudod normálisan kimondani. Beszéj választékosan és hanyagold az r betűs szavakat. :D
2014. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jártam logopédushoz 1. osztályban. aztán nem. hát nevem... Borbély Márk Patrik:D jó, Patrikot nem használom de ez is elég.
2014. febr. 25. 23:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobjátok a padlóla!
2014. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Általánosban volt egy tanárm, ő se tudta kimondani a nevem, mindig azt mondta "Tamala" . Szerintem aranyos :)

19 L

2014. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
de nagyon dulván!
2014. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csak nem kínai vagy ? :)


Amúgy nem zavar. Én artikulálni nem tudok rendesen a szabálytalan fogsorom miatt.

2014. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szelintem úgy 10 éves kolig kislányoknál atom cuki, fiúknál hát...menj el logopédushoz ismét.

Most még talán elmegy, de később nagyon sokat fogsz miatta szenvedni.


l

2014. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 00:18


de, de igen az vagyok. sőt... anyám japán apám kínai:)

2014. febr. 26. 00:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"anyám japán apám kínai" én meg alig látok xd blyan :d
2014. febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 *Nekomimi* ***** válasza:
64%
Szerintem semmi gond nincs azzal. :) Ismerek pár felnőttet, aki szintén nem tudja kimondani az R betűt és szerintem helyes, aranyos. :)
2014. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!