Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vesznek fel magas sarkú...

Miért vesznek fel magas sarkú cipőt a lányok hétköznap, ha járni nem bírnak benne, és esnek kelnek majdnem?

Figyelt kérdés

Mert egy hivatalos ünnepi dologra tudom, hogy elválrás, de hétköznapra minek vesz fel magas sarkút egy lány, ha sose hord olyat?

Fekszek a nevetéstől, mikor látok egy lányt ahogy próbál előrébb jutni a magas sarkúban. :D

Osztálytarsam is mindig sportcipőt hord, és múlt héten bejott magas sarkú cipőben, hát szünetben majd megfulladtam a nevetéstől, ahogy próbált lejutni az udvarra xdddd



2014. márc. 31. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert máson olyan jól áll!
2014. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Ezt én se értettem sose! :D pláne, ha olyan magassarkút vesznek fel, aminek még a talp része is magasított vagy 5 centivel -.-"
2014. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert magassarkúban egy szerencsétlen kiscsaj is dívának érzi magát. Illetve a fiatalabbak így próbálnak "nagylánynak" tűnni.
2014. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első próbálkozásra senki nem tud szépen járni a magassarkúban. Szükség van erre az időszakra, hogy valaki megtanulja.
2014. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először senkinek se megy. Nem tudom mi ebbe a vicces, majd megtanulja.
2014. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván aki nap,mint nap hordja,az már megtanulta viselni,de aki ritkábban veszi fel,annak nehezebb hozzászokni.Én is csak akkor viselem alkalmakon kívül,ha mondjuk randira megyek,és szeretném magam kicsípni,de ez ritka,mert inkább sportcipős típus vagyok.Szóval szerintem nem szégyen az,ha valaki felveszi és próbálkozik vele,csak az a nem mindegy,hogy hova.Iskolában például pont nem célszerű ebben tipegni,máshova már jobban illő viselet.
2014. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!