Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Munka mellett szeretnék...

Munka mellett szeretnék elmenni egyetemre. A levelező tagozaton hétköznap is be kell járni, vagy elég csak szombaton?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szombaton.
2012. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
változó, szak és iskolafüggő, attól függ hova szeretnél menni, van ahol péntek szombat van ahol hétköznap vannak az órák
2012. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan szak nem létezik ahol csak szombaton kell bemenni, csak jelzem.. van olyan szak ahol félévente két hetet végigjársz, van olyan szak ahol csütörtökpéntekszombat kéthetente, mindenhol más. felvin meg lehet nézni az általad kiválasztott szaknál. van mögötte zárójelbe egy szám pl: (6) vagy (7) alul megkeresed és oda van írva
2012. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsónak jelzem hogy igenis van olyan egyetem levelezőn ahol csak szombaton van tanítás minden héten, én is oda járok - PPKE- JÁK pl ilyen
2012. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor bocsi, Pécsett nincs ilyen szak azt tudom.
2012. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jan. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!