Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy azzal tudnak motiválni egy túlsúlyost, hogy folyamatosan bántják és piszkálják, mintha neki nem is lennének emberi érzései? Én nem vagyok az, de mindenhol ezt látom. Tisztelet persze a kivitelnek.

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Az nem a motiváció miatt van, hanem mert az emberek nagy része egy s**gfej.
2014. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy idegent senki nem akar motiválni, szóval az biztosan nem azért van. Ha viszont a barátaid, meg pláne a családod teszi szóvá, hogy aggódalmas mennyiségű kaját fogyasztasz, ami nemcsak esztétikailag rontja az összképet, de az a zsír ugyanúgy lerakódik minden egyes belső szerved köré is és betegségekhez, meg korai halálhoz vezet, ez nem bántás meg piszkálás, hanem az őszinte aggodalom. Nem szabad egy kövér családtagnak azt hazudni, hogy minden rendben van vele, aztán kórusban jajveszékelni, mikor mondjuk fiatal nő létére cukorbeteg lesz, nem tud teherbeesni, majd' szívinfarktust kap, ha elromlik a lift és fel kell gyalogolnia az ötödik emeletre... Te mit javasolnál egy ilyen ismerősnek, hogy nyugodtan folytassa tovább az addigi tunya életmódját, még akkor is, ha ezzel épp a saját sírját ássa meg hosszútávon?
2014. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is túlsúlyos vagyok, bár "csak" 20 kg teher van rajtam. Szerintem ninvs megfelelő mód arra, hogy motiváljon valaki egy kövér embert. Érintettként én annak örülnék, ha szóba se hoznák a témát... Magas is tudom a hatásait, fogyókúrás tanácsokat sem kérek, mert mindent tudok róla... Egyszerűen ameddig én magamban nem állok készen a harcra, addig papolhatnak akármeddig, úgysem fog hatni.
2014. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a piszkálódás adja a legjobb motivációt a kövéreknek a fogyáshoz.
2014. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert most ez divatos.

A sok hozzá nem értő emberke próbálja ezt a csernus-féle szembesítő módszert a saját, újszerű "húdemostmegmondomnekik" stílusaként eladni.

Lásd a nyomi Lifetiltes és a Schobert Norbi beteges hátulról fotózása.

Nem azt mondom, hogy valakinél ez nem válik be, de nekem van olyan kövér ismerősöm, akit ezek csak még jobban összetörnek.

Engem is tud idegesíteni, amikor valakin látom, hogy semmit nem tesz azért, hogy jobban érezze magát, de nem fogok odamenni hozzá, hogy "helló, bzd meg magad, hogy nézel ki?!".

2014. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele! Először talán jönnek ilyen "szerintem esetleg jobban néznél ki, ha..." típusú megközelítéssel, amire a zseniális "igen, de... igen, de..." mantráidat adod válaszul, ami aztán cseppet se bosszantó. Valahogy mindig irgalmatlanul rossz érzés olyannal beszélni, aki saját maga legnagyobb ellensége. Leírhatatlanul rossz. Sokakban ez nem tudatosul, de a reakcióikon látszik, hogy bármit bevetnének, ha tudnának, csak ingassanak meg biztos pozíciódban. Ott, mélyen, a kifogásokból épített bástyák védelmében.
2014. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok 182cm/78kg! De én nem tudnák beszólni egy túlsúlyosnak mert ö olyan! Én érezném magam kellemetlenül! azért szólnak be mert bunkók ez a tipikus bunkó emberi viselkedés! Az emberek egy része szeret a másiknak fájdalmat okozni (70-80%) Engem nem érdekel hogy valaki vékony vagy dagadtabb,a lényeg jó legyen a társasága és nem bántó! Persze láttam én már olyan dagadt csajt aki teli volt egoval meg minden szóval biztos azók között is van rosszindulatú!
2014. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs neveltetés és intelligencia sokaknál. Alsó polcos proletárok.
2015. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!