Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra is van olyan...

Számotokra is van olyan ember, aki rendkívül idegesít benneteket, de valamiért a környezete szereti?

Figyelt kérdés
Egyetemi társaságban van egy lány, aki számomra annyira idegesítő, hogy a falat kaparom tőle. Viszont valódi indokom nincs rá, hogy miért ne kedveljem, mert nem követett el ellenem semmit. Ő a "tökéletes ember", mindig mindenhez hozzáfűz valamit, sokszor hülyeséget is, nem bír csöndben maradni, jópofáskodik mindenkivel. A többiek ennek ellenére mind nagyon kedvelik, csak engem irritál. Nektek van ilyen ismerősötök? Hogy hunyjak szemet?

2014. ápr. 2. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezeket az embereket senki sem szereti, csak nem merik neki megmondani. Mint pl. Hitlernek sem.


Volt ilyen ismerősöm, végül úgy törtem le a kedvét, hogy egyszer fogtam magam és megmondtam, amikor hülyeséget beszélt. Senki nem kelt a védelmére, sokkal inkább mindenki egyetértését fejezte ki a nagy hallgatással.

2014. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hu, pont ezen gondolkoztam ma, mikor el kelkett viselnem valakit, szóval nem vagy egyedül. De nem értek egyet az első válaszolóval - biztos ilyen is van, de ez egyedi esrz, és tényleg van, hogy csak nekünk nem szimpatikus valaki.
2014. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
általában ha valaki nem bír minket, disszonanciát ébreszt és bennünk is zagyva érzelmek lesznek, vagy unszimpátia és nem tudjuk miért.
2014. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyűlölöm az ilyet
2014. ápr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha már mi bénának születtünk, akkor törjük le a másik kedvét is, nem igaz?
2014. ápr. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek mindenki barátja, nem barátja senkinek."

Marcus Tullius Cicero

2014. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy-két helyi főhülyével vagyok így. De tényleg ilyen való életbeli trollok, nincs gátlás, és az neki a vicces, ami kellőképpen bántó is. Megfigyelhető, hogy egyfajta udvari bolondokra jellemző szellemességgel és egyensúlyérzékkel, plusz azzal a leleplező igazmondással, ami miatt végül is rengeteg udvari bolond maradt tartós szolgálatban kicsit is bölcs uralkodók udvarában mint egyfajta nemhivatalos tanácsadó, vagy elgondolkodtató variálásával további gondolkodást meg mindenféle igazlátást előmozdító erő.


Na az idegesít. :) De legalább lehet hasznát venni, még ha nehezen is. A te emberedet nem ismerem, szerintem is az az esélyes, hogy csak a háta mögött mondják róla az élest.

2014. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó előtti válaszolónak örülnék, ha kifejtené az idézetet. :-) Egyébként nem egy bunkó a csaj, csak flegma és végtelenül aranyoskodó, jópofizós és ez irritál.
2014. ápr. 3. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!