Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a pasik mondják, hogy a...

Miért a pasik mondják, hogy a nőket sokszor nem lehet megérteni? Szerintem ez fordítva is így van!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

A két nem teljesen ellentétesen gondolkodik. Ugyanazon dolgok más megítélés alá esnek, más súllyal szerepelnek, ezért mások az elvárások.


Egyik nem se érti meg a másik nemet, hiszen máshonnan közelítik meg a dolgokat.

Tehát ha a pasikat nem érted, akkor nő vagy :)


Amúgy nőként amikor elgondolkodok egy két reakciómon, lehet én se érteném magam :)

2014. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert így van. Mi, férfiak egyszerűek vagyunk. Nálunk a nem, az nem. Nálatok meg mögé kell látni mindennek... Ez nem feltétlen gond. Engem nem zavar:) Elég csak érteni a nyelveteket:D
2014. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. ápr. 4. 13:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a nőket nem értem és biológiailag nő vagyok (lelkileg meg androgün)... Az emberek bonyolultak, még a nemeken belül is óriási különbségek vannak... Sokszor nem lehet megérteni a nőket, de ez a férfiakra is áll, s a másik fél is lehet férfi is, nő is.


#2: Engem speciel ez zavar. Miért nem lehet egyenes, őszinte az ember, mit kell kavarni, trükközni, még a társunkkal is? Persze a férfiak se mind egyszerűek, pláne őszinték... De talán lehet érteni, a nők szeretnek kerülő úton elérni dolgokat, még a másikat rávenni valamire is. Lehet, hogy van is rá némi okuk, a másik fél személyisége miatt, de szerintem nem jó ez így. No mindegy.

2014. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pasiként csak annyit írhatok ,hogy valamennyire igaz ez a mondás :)

Nőket nehezebb megérteni,és erre egyszerű példát is felhozok:pasik tudnak dolgozni egymással a nagy átlagban.Viszont akármerre csak csajok vannak ott mindig megy a kavarás a balhé a hozéé ármándó :)

Na meg vannak a pirosbetűs napok,vannak a terhes nők is ,mikor hormonilag hangulatváltozások jönnek mennek :)

Szóval jogos ha ezt mondják egyesek :)

Tudom mi sem vagyunk százasok de egy fokkal egyszerűbbek vagyunk ,mert nekünk elég annyi hogy a has tele legyen más meg üres és boldogak is vagyunk :)

2014. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös a sör lemaradt a boldogságlistáról :)
2014. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

húúú nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek teljesen igaza van, szerintem nagyon jól látjátok a dolgokat:)

pacsi mindenkinek :)

5-ös válaszolónak jár egy sör :D

2014. ápr. 4. 14:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Arany Ászokat szeretem! :)

A teli hasban a sört is meg a kaját is belegondoltam amúgy :)

2014. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor valami fincsi kaja is jár a sör mellé :D

Csakhogy megértés legyen :D

2014. ápr. 4. 14:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A férfi nőt akar,a nő meg férfit.Mindkettő mást akar tehát! :-)


Komolyra forítva a szót,mindkét nemnek megvan a maga sajátos gondolkodásmódja,agyilag és lelkileg is másképpen működnek.Ami nem feltétlenül baj,mert ha ez nem így működne,elég unalmas volna a világ.

2014. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!