Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megérteni a buta...

Hogy lehetne megérteni a buta embereket? Mert szerintem max. Sajnálkozni és szánakozni lehet rajtuk.

Figyelt kérdés

Milyen ember az, aki 2 évesen elhagyja a pici lányát, feleségét és évekkel később a bíróságon még le is tagadja? szerintem akasztani való!

Most 23 vagyok és úgy döntöttem, levetetem apám nevét ( Szabó ), hisz minek viseljek egy olyan nevet, aki nem érdemes rá? apám letagadott, én meg megtagadom, s ugyan ettől személyiségileg NEM változom ez tény, de már különb embernek érzem magam, hogy nem kell a nevét viselnem.


2011. aug. 20. 20:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Így van. egy kövezni való szemét. Én is levetetném a nevemet!


29N

2011. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod ha nevet változtatsz,jogod van hozzá és érthető is.No de mi a kérdésed?:)
2011. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%

"Hogy lehetne megérteni a buta embereket? Mert szerintem max. Sajnálkozni és szánakozni lehet rajtuk."


Ez mégis mennyiben kötődik a korábbi vezetékneveddel kapcsolatos fenntartásaidhoz???

De nem fogok gondolkodni, inkább követem azt az elvet, hogy a buta embereket csak sajnálni lehet. Sajnállak.

2011. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen a kérdés az lenne, amit meg is válaszoltam egyből, hogy hogy lehet az ilyen embereket megérteni? ( mert szerintem sajnálni és szánakozni lehet ), ti hogy látjátok?

Mert én csak ezt tudom tenni.

2011. aug. 20. 20:49
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges levetetned, a Szabó annyira tucat név, viszont egyszer örökölhetsz utána.
2011. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

de akkor anyádét se vedd fel, mert ő meg felelőtlen volt abban a pillanatban, amikor összebújt apáddal.


Tudnia kellett volna, milyen embertől vállal gyereket. Ha úgy vesszük, semmivel sem volt különb, mint a mai tizenévesek.

2011. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 ava87 ***** válasza:
100%
Utolsó: az öröklésnek nincs köze a névviseléshez.
2011. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

20:48 - nak üzenem, hogy kíváncsi lennék, ha a helyembe lenne, és évekig szenvedne, ennyire bölcs lenne akkor is, vagy nem, mert szerintem nem, és ha nem értesz meg, én sajnállak, de nagyon.

Örökölni meg nem akarok és nem is fogok, egy másik nőtől ugyanis van 5 gyereke, akik a féltestvéreim....

2011. aug. 20. 20:53
 9/36 anonim ***** válasza:
74%

a buta embereket - bölcsességgel lehet megérteni.

Minél butább- anál nagyobb bölcsességet igényel a megértésük. A sajnálkozás fölösleges,senkinek se jó,

a megértő részvét az segítő, mindenkinek jó. Üdvözlet!

2011. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az ő nevén van és az apa mégse ismeri el, ő pedig belemegy, akkor van.
2011. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!