Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 173 cm egy lánynak magasnak...

173 cm egy lánynak magasnak számít?

Figyelt kérdés
Megihletett az egyik kérdés, én ennyi vagyok, és meglepődtem mennyi magas lány van, ezekszerint én nem is vagyok extrém, pedig mindig azt éreztem, suliban, munkában, mindenhol, hogy kilógok egy kicsit, mert nagyon sok a pici, legalábbis én mindig ilyen közösségekbe kerültem. Szóval ez akkor teljesen átlagos? Szerintetek alacsonyból vagy magasból van a legtöbb? Lehet el kéne költöznöm és tényleg rossz helyen vagyok:D

2014. ápr. 4. 14:23
 1/6 LaceR válasza:
Nem számít nagyon magasnak. Pont jó szerintem, de kinek mi... :)
2014. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy túl magas.Én 150 cm vagyok és körülöttem csak magas emberek vannak :D
2014. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Költözz el. :D Azt hiszem ez a minimum magasság a modelleknél, általában. Szóval igen, magas vagy. Ebből viszont hátrányod nem fog származni. Szerintem nincs olyan, hogy magasból vagy alacsonyból van sok, több. Olyan egyformán vannak nagyjából. az, hogy te mindig csak az alacsonyakat látod azt jelenti, hogy erre van rászokva az agyad. Lehet vannak ott magasak is, de valahogy elkerülik a figyelmedet. Legyél éberebb.
2014. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányok átlagmagassága nő :) ne aggódj, nem vagy extrém magas. Én 178 centi vagyok, a párom 180 (igen ő is nő). A legjobb barátnőm 173 szintén.

Szeretek magasnak lenni, régen utáltam, de most már kérnék még 10 centit.


25\L

2014. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem pont jó.
2014. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagyon magas,csak én vagyok túl alacsony :D
2014. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!