Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én ezt nem értem! Miértcsinálj...

Én ezt nem értem! Miértcsináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok, de itt is az emberek 90%-a bunkó, már bocsánat. Szoktam olvasgatni a kérdéseket és most csak egy példát mondok:"Van itt állatorvos?"

Erre a válasz: persze mindegyik itt tölti a szabad idejét.


Miközben a lány a macskájával utazott az állatkórházba és megkérdezte ezt idegességében.


Vagy mondjuk valaki nagyon gyorsan ír, a telefonja pedig át szokta írni a szavakat. Velem is előfordult már, hogy a helyes szót rosszra javította.

Erre is egy példa:" maximális ta vagyok, minden jegy em 5Ös és kezdek kikészülni. Mit tegyek?"

És tahó módon azt válaszolgatják, hogy nyelvtanból tuti nem lehetsz ötös, buta p.csa


Ha valaki szépen feltesz egy kérdést, akkor miért kell belekötni? Mi van az emberiséggel? Ti is tapasztaljátok ezt?



2014. ápr. 4. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Hülye kérdés? miért lenne hülye kérdés? Itt mindenki az igényességről beszél, de arra senki sem igényes, hogy ne legyen bunkó a másikkal? Tényleg ennyi eszetek van? :)

2014. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!