Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én ezt nem értem! Miértcsinálj...

Én ezt nem értem! Miértcsináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok, de itt is az emberek 90%-a bunkó, már bocsánat. Szoktam olvasgatni a kérdéseket és most csak egy példát mondok:"Van itt állatorvos?"

Erre a válasz: persze mindegyik itt tölti a szabad idejét.


Miközben a lány a macskájával utazott az állatkórházba és megkérdezte ezt idegességében.


Vagy mondjuk valaki nagyon gyorsan ír, a telefonja pedig át szokta írni a szavakat. Velem is előfordult már, hogy a helyes szót rosszra javította.

Erre is egy példa:" maximális ta vagyok, minden jegy em 5Ös és kezdek kikészülni. Mit tegyek?"

És tahó módon azt válaszolgatják, hogy nyelvtanból tuti nem lehetsz ötös, buta p.csa


Ha valaki szépen feltesz egy kérdést, akkor miért kell belekötni? Mi van az emberiséggel? Ti is tapasztaljátok ezt?



2014. ápr. 4. 19:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És próbáltam helyesen írni, de csak félrenyomtam, bocsánatot kérek. * miért csináljátok
2014. ápr. 4. 19:59
 2/11 anonim válasza:
56%
ki köt beléd te ostoba?mert annyira egyszerű és buta kérdéseket tesznek fel hogy félelmetes....95%ban a guglib beírná megkapná a vcálaszt.Aki olyan hülye hogy idegen emberhez fordul őt érintő,lelki,testi,stb problémájával sok jóra nem számítson a kérdezővel van a baj aki azt nem tudja hogy terhes e vagy sem mert ba..zni megtanulnak de gondolkodni nem csak pár pl
2014. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nem általánosítok, de itt is az emberek 90%-a bunkó"

Akkor húzzál egy másik oldalra, köszönjük.

2014. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem pont ezekre gondoltam, félre értettük egymást!

Persze van, hogy a kérdező a hülye de aki egy problémára keres megoldást azt nem kell rögtön lehurrogni! Ha nem tud az ember kultúráltan válaszolni, akkor ne válaszoljon.

2014. ápr. 4. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
mondjuk én egy emailcimet kértem, mert mint Kiderült nekem nem ugy adja nem mobilon az oldalt, erre kaptam egy üzit, hogy hülye ri*anc :D de nem foglalkozom vele, mert ez csak az ő jellemére vall, nem az enyémre.
2014. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Talán azért kötnek vele, mert hülye kérdések vannak.

Amikor meg helyesírásba belekötnek, nem elgépelés van, hanem ly, j-t nem tudja meg ilyenek.

Naponta találkozok pl. azzal a kérdéssel, hogy mennyi a vonatjegy x és y között? belföldön, tehát csak a máv oldalára kellett volna felmenni.

2014. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden esetben a válaszolók a rosszak, rengeteg ostoba, igénytelen kérdező van, akikből sok embernek elege van már.


1. El lehet olvasni az oldal házirendjében, hogy milyen jellegű kérdések megengedettek. Pl. az is benne van, hogy konkrétan kell megfogalmazni a kérdést. Tehát pl. az általad említett "van itt állatorvos?" egy eldöntendő kérdés, erre a válaszolók igennel vagy nemmel tudnak felelni. Ha a kérdező konkrétan azt kérdezi meg, amit tudni szeretne, senki nem köthet bele.


2. Nem hiszem, hogy telefonról kell ilyen rendkívül fontos és halaszthatatlan kérdéseket feltenni, hogy "maximális ta vagyok, minden jegy em 5Ös és kezdek kikészülni. Mit tegyek?" Az oké, ha valaki nagyon sürgősen keres valami fontos információt és csak a telefonja van kéznél, de a fentebb említett kérdéstípusnál szerintem nyugodtan megvárhatná a kérdező, hogy rendes számítógép elé tudjon ülni, ahogy tud tisztességesen gépelni. Mellesleg egy ilyen íráskép láttán nekem is az lenne az első reakcióm, hogy annyira mégsem lehet maximalista az illető, ha még arra se figyel oda, hogy a kérdése olvasható és átlátható legyen. Erre is van egy pont a házirendben. Ha betartod, megint csak nem köt beléd senki.


3. Fentebb is említették más válaszolók, hogy rengetegen kérdeznek olyat, amit már sokan megkérdeztek korábban. Néhány pillanatig tartana a régebbi kérdésekre ráklikkelni és elolvasni a válaszokat, teljesen fölösleges századszorra is megkérdezni ugyanazt, mellesleg ezt is tiltja a házirend. Ugyanez vonatkozik az olyan kérdésekre, amiket kb. 30 másodpercbe telne kiguglizni, azokat is fölösleges itt megkérdezni.

2014. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy ezzel a kérdéssel sokakat felhúztál.

Te is azok közé tartozol akik hülyeségeket kérdeznek,te is oda tartozol akik csak felhúzzák azokat akik normális kérdéseket tesznek fel.Ráadásúl igen gyatra példákat írtál a tapasztalataidból...Macska,helyesírási problémák miatti bunkó megjegyzések.

Én sokkal ténylegesebb és helytállóbb példákat tudok írni.Olyanokat amik nem húzzák fel a másik embert és mindenki egyet értene velem.

Pl.:egy lány várta a barátját a vonatállomáson.A barátja erre lecseszte,mert,hogy nem tetszett neki az a szoknya ami rajta volt.Ott voltam láttam az egészet,a lány nekem sírt,hogy csak a fiúja miatt vett fel szoknyát.Nem volt még berúgva sem,legalább ez lett volna a mentsége,hiszen a lánynak jó alakja van és írdatlanúl szép volt a ruhában.Ez már igazi bunkóság.

Maradj meg a pitiáner tapasztalataiddal.Nyeld le,mert ezek semmik ahhoz képest amik a valós életben zajlanak.

2014. ápr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

nekik biztos a nyelvtan konyvre all fel, alt ha 1~1 nek csak en segitek, nincs 20 komment, akkor kuss van, nem hozzak fel :)

nekem tul nagy az ujjam es meguntam nezegetni, visszaolvasni (am csak 1 sort mutat) tiszta macera vegig porgegni.

leszarom, 0 zon le te se torodj veluk :)

2014. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pontosan értem, hogy mire gondolsz. Én is tapasztalom. Erre annyit tudok mondani, hogy ez Magyarország. Az intellektus a 0 alatt van a legtöbb embernél. Ezért ilyenek.


aki buta, az bizonytalan->aki bizonytalan, az ideges->aki ideges, az bunkó


Tökéletesen átlátszó az egész. A támadásokból lehet a legjobban leszűrni, hogy kinek milyen hiányosságai vannak.

2014. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!