Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha csúfolnak a...

Mit tegyek ha csúfolnak a súlyom miatt én egy 12 éves 154cm 48kg kislány vagyok mit tegyek hogy ne csúfoljanak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 22:45
 1/6 anonim válasza:
Tegyél az ellen ami miatt csúfolnak. Ha látják, hogy van benned akarat ahhoz, hogy megváltozz, akkor az értelmesebbek tisztelni fognak és még segíthetnek is. (ne egy hét után várj változást!) Sok sikert!
2014. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a magasságodhoz képest ez nem egy nagy túlsúly. Sportolj és lemegy aza 2-3 kg. De ne fogyókúrázz.
2014. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Azért kérdeztem mert van egy fiú aki a haverom állítólag és anno szerelmes volt belém és álaandóan csúfol a súlyom miatt:(
2014. ápr. 6. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem pont jo:) en amugy 13 vagyok 156cm es 54kg szoval ne aggodj!:)) a fiuval meg neis torodj az ilyen dolgok utan mindig ezt csinaljak...vagj le neki egy pofont:"DDd
2014. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt fogom meg ma le szidtam jól esett nagyon!
2014. ápr. 7. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
ügyes vagy! csak így tovább;))
2014. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!