Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől lehet? 14/L

Ez mitől lehet? 14/L

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Pár hónapja szinte minden éjszaka rosszat álmodok. Miután "felébredek" illetve szerintem nem ébredek fel mintha tudat alatt elkezdenék azon gondolkozni, hogy mi fog történni, meg hogy ez tényleg megtörtént-e vagy csak álmodok.Eddig ilyet még soha nem tapasztaltam. Régebben is többször álmodtam rosszat de ilyen nem történt velem. Ma pl mikor "felébredtem" vagy nem tudom milyen állapotban voltam elkezdtem azon gondolkozni, hogy hogy telt a vasárnapom. Nem tudtam mit csináltam semmi nem ugrott be. Sok idő múlva pedig rájöttem, hogy még csak ma van vasárnap. Nagyon durva.

2014. ápr. 6. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éreztél bénultságot, mozdulatlanságot? Mert akkor alvásparalízis. Csak azért gondolom, mert az a 14-15 éves korban a leggyakoribb, nekem is volt heti rendszerességgel. Ilyenkor a tested le van bénulva, és pár percig nem tudsz mozogni, amíg ebben a furcsa állapotban vagy. Ha ilyesmi volt, majd kinövöd, teljesen ártalmatlan.
2014. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Lehetséges, nem próbáltam mozogni szerintem.
2014. ápr. 6. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik vagy hozzászoksz. Amikor hátbalőttek álmomban és éreztem a forróságot amint a golyó a csigolyáim közé fúródik nem volt semmi és most nálam is újrakezdődött. (Merthogy ez elmúlt egy időre.) Voltak furcsa dolgok és néhány hónapja elkezdtem nevetni álmomban. Most meg ütök vágok. És visszatértek a régi álmaim is. Amik furcsán frusztrálóak de szinte megnyugtatnak.

Az hogy tudatosan elkezdesz gondolatokat, gátakat építeni az normális mert így jutsz ki onnan és bár valóságosnak tűnnek, nem azok. Ne vedd figyelembe. Mindig van hiba az ilyen álmokban, találd meg és ez is jelenthet megnyugvást. :)

2014. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de megpróbálkozhatsz a tudatos álmodással, én még nem próbáltam.
2014. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!