Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől olyan tiszta és vékony...

Mitől olyan tiszta és vékony a japán\koreai nők hangja hogy csinálják Normális válaszokat kérek köszi?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azért, mert nem keveredtek és vannak dolgok amik arra a a népre jellemzőek. Minden népnek megvannak a maga jellemzői.

Pl, kínaiak ferde szeműek, japánok meg sárgák, afrikaiak meg feketék és némelyik férfinak még a férfiassága se kicsi az utóbbiak közül. Cigányok meg barnák, lusták dolgozni viszont írtó jól zenélnek és énekelnek.

2014. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
EZ egy adottság. És így tanulják meg. Én zenélek, sokat hangképzést és szolfézst tanultam. EZ egy technikai is, amibe beleszülettek, és így öröklik. Valószínűleg a hangszálaik is kicsit mások, mint mondjuk egy Tina Turnernek :)
2014. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
genetika
2014. máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg biológiai "adottság". A távol-keleti emberek sokkal magasabb hangon beszélnek, mint a nyugati emberek. Azt is hallottam, hogy az számít Kínában "elegánsnak", ha valaki magas hangon beszél. Ezért pl. a TV bemondó férfiak is direkt magasabb hangfekvésben beszélnek, mint a nők.
2014. jún. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem genetika kérdése, csupán ez rögződik beléjük.
2016. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!