Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utáljátok e a pszichológusokat...

Utáljátok e a pszichológusokat, pszichiátereket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem voltam egyiknél sem.
2014. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, más hogy van vele, de szerintem az emberiség örülhet, hogy vannak a lélek egy-egy régiójában kompetens egyének. Mi is lenne nélkülük? Anarchia és további feldolgozatlanul maradt krízisek. Néha kell az embereknek egy irányt mutató kar, egy lendületes lökés vagy egy mélyreható beszélgetés. Sajnos a világ manapság rohan, semmire sincs ideje, főleg nem olyan "piti" dolgokkal foglalkozni, mint a lelki egészség. Ellenben a gyógyszerkezelés még a legsúlyosabb eseteknél sem hasznos taktika. Ugyanis a gyógyszer negatívan és pozitívan is hat annak szedőjére. De sokszor a negatív tevékenysége könnyebben észlelhető, mint a pozitív.
2014. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már megint sok választ kapok.


vajon mért?

2014. ápr. 8. 19:22
 4/8 A kérdező kommentje:

Léteznek most is,és nem nevezném lelkileg egészségesnek az ország/világ lakosságát.

Te igen?

És nem ismerek olyat akin érdemben segítettek volna.

2014. ápr. 8. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:

nem utálom, hanem gyűlölöm őket!

(pszichológiát tanulok, nem kics***ett velem a sors???)

2014. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó én most még az szeretnék lenni, bár ki tudja... Az a helyzet, hogy egyik ismerősöm megnézetett velem egy dokumentum filmet : https://www.youtube.com/watch?v=E3lyaOXoiM8 de szerintem ez nem teljesen igaz.

Mindenesetre biztos, hogy jobban számít egy embernek ha egy "tanult" valaki hallgatja meg, és beszélget vele. Viszont a gyógyszerezéssel nem értek mindig egyet.

2014. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pszichológusok munkája nagyon hasznos, a pszichiáterek viszont eladták a lelküket a gyógyszergyáraknak, szemrebbenés nélkül szoktatják rá az embereket a nyugtatókra és antidepresszánsokra.

[link]

2014. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, utálom őket. Csak azért járok mindkettőhöz, mert egyelőre 17 éves vagyok, így egy évig még a szüleim mondják meg, hogy mit csináljak. Nem ajánlott tiltakoznom, mert ha úgy tennék, még rosszabb dolgok következnének számomra. Egy év múlva viszont már az én döntésem lesz, hogy fogok-e pszichológushoz és pszichiáterhez járni. Biztos, hogy nem fogok. Nem segítettek rajtam, csak meg rosszabb lett az állapotom, amióta kezelnek.
2022. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!