Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológusokat...

Milyen pszichológusokat tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Baranya megyei pszichológust keresek, legjobb esetben Pécsről. 15 éves vagyok és nem tudom, hogy gyermek vagy rendes pszichológust keressek. Feltétlenül muszáj tudnia a szüleimnek, hogy pszichológushoz járok? Kell valamilyen fajta beleegyezés, vagy a dolog maradhat teljesen személyes? Ingyenes egyáltalán egy ilyen beszélgetés, vagy ez attól függ, hogy egyszeri alkalom vagy rendszeres? Interneten nem lehet online pszichológusokkal beszélgetni, vagy írni nekik a problémámról? Saját tapasztalata akinek van, az írja le legyen szíves.

2014. febr. 24. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iskoládban nincs kirendelt pszichológus? Vele ingyenesen tudsz beszélgetni. Ha ezt nem akarod, akkor javaslom, menj el a háziorvosodhoz és érdeklődj nála ez ügyben. Csak a magánpszichológusnál kell fizetni. Vannak az interneten is online pszichológusok, de ezek inkább csak olyan elsősegély-szintűek. Ha rákeresel, biztosan találsz ilyen oldalakat.


23/L (pszichológus hallgató)

2014. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsen az iskolában pszichológus, orvos is csak ritkán van,de már találtam pár pszichológust a közelben. Azért Köszönöm a választ.:-)
2014. márc. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!