Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tör rám gyakran a...

Miért tör rám gyakran a sírhatnék? 17/F

Figyelt kérdés

Nézek egy filmet,vagy animét,vagy éppen egy játékkal játszom,és ha mondjuk pusztán két ember akik már rég nem látták egymást és találkoznak,már attól sírhatnékom van.

Az,hogy a Titanic-on is sírtam,nem is meglepő. Ezenkívül az Aranyhajon,és más egyéb animációs filmeken.

Pl. tegnap néztem egy filmet(Hotel Transylvania),amiben az édesapa összeveszett a lányával,de a lány rájött,hogy az apja csak jót akart neki,és máris a sírás kerülgetett.

Illetve ha szomorkásabb zenét hallgatok,vagy eszembe jut valami,máris előtör az az érzés.

Olykor van,hogy direkt szomorúbb zenéket hallgatok,vagy olyat,amitől drámai jelenetekre tudok asszociálni,és az esetek 99%-ban én vagyok a középpontban,és egy számomra fontos személy,de mindig valami szomorú esemény zajlik a képzelt jelenetben.

Depressziós lehetek?

Segítsetek kérlek!

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2014. ápr. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy egy nemváltás segítene
2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
1. válaszoló szánalmas vagy. Haver te egyszerűen érzelmes vagy. Abból itélve amit leirtál még egy emós srác is elmehet melletted a p*csába. Vagy depis vagy, de azt csak te tudhatod.
2014. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi második,lehet csak túlzottan emocionális vagyok.
2014. ápr. 11. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
,,Egy ember olyankor is egyedül lehet, amikor sokan szeretik, ha senki sincs, akinek ő a legkedvesebb.'' (Anne Frank)
2014. ápr. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,ezen elgondolkoztam,és van benne valami!
2014. ápr. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!