Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakran idegeskedem az emberek...

Gyakran idegeskedem az emberek miatt. Valakinek valami tapasztalata van ez ügyben? Szeretném kérni a segítségeteket, mert sokszor már nem bírom ki.

Figyelt kérdés

Valaki tudna adni valami tanácsot, hogy ne legyek ennyire idegeskedő típus? Mert állandóan felhúznak az emberek legyen szó akármiről, ez egy rossz tulajdonságom, de nem tudok mit tenni ellene.

Van egy lány aki tetszik és ha már vele beszélget egy másik srác vagy valami, akkor olyan rosszul érzem magam, hogy az hihetetlen. Elképesztően féltékeny vagyok.

Valami tanács/tapasztalat ami segíthetne?


2013. dec. 23. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Jenni let me love you!
2013. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alacsony az önbecsülésed.

ezt fejleszted azzal,ha 1 valamiben kiemelkedően jó leszel és ezért tudod majd értékelni és tisztelni magad.

pl a küzdősportok alkalmasak lehetnek erre.


a konkrét példa amit meg írsz,az társasági analfabétának hívják.

egy ilyen esetre egy általam sokszor kipróbált játszma-

beszélgetek egy frissen megismert lánnyal,erre megjelenik egy másik manusz és elkezd vele beszélgetni a nő.

ha elkezdesz keménykedni,elijeszted a nőt és kb a másik manusz kezébe lököd,plusz ezzel ki is adod magad,hogy epedsz a nőért,amit garantáltan ki fog használni ellened,kontroll alá fog vonni,vagy legalábbis megpróbálja.

kontroll feletted=pacskerság.

erre a jó taktika az,ha azonnal megszólítasz egy másik csajt akármilyen ürüggyel és jó hangosan nevetsz.

ilyenkor biztos lehetsz benne,hogy az első csaj fog utánad pincsizni.

sokszor még belém is karoltak miután otthagyta a manuszt,hogy mutassa a másik nőnek a birtokviszonyt.

amúgy a nők azért csinálják ezt,hogy nyíltan flörtölnek előtted másik pasival,mert akaratlanul így tesztelik a frusztráció tűrő képességed.

ha azt léped rá amit írtam,azzal azt üzened neki-csinálj amit akarsz engem nem zavar,bármikor találok jobbat,mint te,mert én vagyok az alfa,nem epekedek utánad,engem nem irányíthatsz a játszmáddal.

és az ilyen hozzáállás,beállítottság kelt vonzalmat a nőkben.

2013. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mert állandóan felhúznak az emberek" számomra ismeretlen marad mivel tudnak felhúzni az emberek?

A lány beszélgetésével kapcsolatban:Amikor két vagy több ember kommunikál akkor szoktad-e figyelni a mozdulatukat? A metakommunikációról felismernéd,hogy miről beszélgetnek? Esetleg a szájról leolvasni mit mondanak? A látott helyzetbe képzelve magad te mit tennél abban szituációban,mit mondanál a lánynak? Tényleg féltékeny lennél vagy csak önbizalom hiányos azt ki kellene derítened?! Érzékeny vagy?

2013. dec. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
érzékeny vagyok, és nagyon sok lánynak bejövök.. de nekem nem a lányok véleménye kell, ha nem egy lány véleménye kell, akit szeretek és nem akarok elveszíteni.
2014. febr. 6. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!