Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy kiakad valaki...

Normális, hogy kiakad valaki mert mem mondtad neki DÉLBEN hogy jó reggelt? És fél óráig ezen veszekszik veled?

Figyelt kérdés

A haverom csinálta. Beszélgettünk este facen, majd kérdeztem tőle valamit, de már nem válaszolt hát lefekudtem, másnap délben rám ír, hogy "jó reggelt, láttam írtál, de nem értem mit akarsz kérdezni?"

És írtam neki, hogy csak azt akartam, hogy...

És kiakadt, elkezdett nekem fröcsögni, hogy "álljunk meg, írtam, hogy jó reggelt... Nem láttam, hogy köszöntél volna..."

Mondom neki, hogy délben jó reggelt köszönni, nem is fogok...


És kiakadt hogy ő köszönt, én nem, és mekkora tahó vagyok, hogy nem köszönök vissza, meg eg alap jó modor...


És fél óráig ezen veszekdtem vele, hogy nagy gondok lehetnek, ha délben kel fel, meg kiakad ilyen marhaságon



Most én voltam a bunkó, hogy nem mondtam, hogy jó reggelt délben vagy ő a hülye pitiáner senki?



2014. ápr. 10. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Köszönhettél volna neki napszaknak megfelelően is ... Amúgy szerintem ő is túlreagálta.
2014. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi...
2014. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eléggé fárasztó barátság a tiétek.

Ha jobbá akarod tenni, javaslom, légy te az intelligensebb, és emelgedj felül az ilyen vitákon. Ne menj bele. Ha ő ennek ellenére folyton csak erölteti, kerüld el a társaságát.

2014. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülye fehérek Pfujj....
2021. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszekedjetek....
2021. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!