Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek jobb ember?

Hogyan legyek jobb ember?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és azt veszem észre két személy dúl bennem(nem, nem skizofrénia)egyszer féltékeny,hirtelen haragú,gonosz,lusta és rossz indulatú vagyok máskor megértő,kedves és segítőkész.Azt szeretném elérni, hogy a rosszabbik oldalam eltűnjön és mindig a jobb maradjon előtérben.
2014. ápr. 11. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg uralkodni magadon, és töltsön el elégedettséggel, hogy tudsz uralkodni azon részeden amelyik a nem kívánatos. Nem könnyű, de ha sikerül úgy barom jól fogod érezni magad. Csak mindig vedd észre, hogy áhá most éppen nem a jót cselekszem, és állítsd meg magad, és mosolyogj. :]
2014. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mikor a rossz énem van jelen nem jövök rá az adott pillanatban csak később, hogy ezt már megint rendezhettem volna másképp is :(
2014. ápr. 11. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát gyúrjál rá. Azért van agyad, hogy visszaemlékezz. Mindig legyél résen. Menni fog az, persze nem egyről a kettőre.
2014. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megcsinálom. Egy idő után van rá esély, hogy ez a sötétebb rész akár el is tűnjön?
2014. ápr. 11. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Eltűnnie nem kell, csak meg fog szelídülni. Aztán ha mégis úgy érzed már majdnem erőre kap úgy ismét alkalmad nyílik, hogy uralkodj rajta, hogy gyakorold az éberséget.
2014. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!