Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Miért?

Miért van ez? Miért?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindegyik lánynak szebb arca és alakja van. Jó hangjuk van. Szépen rajzolnak. Én meg..semmiben sem vagyok jó, és elegem van.

2013. okt. 29. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:
*és jobb alakja
2013. okt. 29. 23:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert másokban a jót, magadban pedig csak a rosszat látod. Jó hangjuk van, szépen rajzolnak, kit érdekel, biztos van valami, amiben te vagy a jobb. A szépség relatív, szóval te is szép vagy.

Ha gondolod küldj képet az egyik lányról, vagy többről és magadról is, nem kell megmondani, hogy melyik vagy te és megmondom a véleményem mindegyik képről.

2013. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

mert más lányok eljárnak edzeni,odafigyelnek az étrendjükre,vagy még ének órára is eljárnak.

te meg azt várod,hogy cselekvés,képzés és belefektetett munka nélkül elérd ugyanazt.

ez így eléggé a sült galamb effektusnak látszik.

persze ha nagyon fiatalok vagytok,akkor a szüleik érdeme is jócskán az elért eredmény.

2013. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a látásmódod az oka, vagy a környezeted, akik ezt hitetik el Veled. Nincs igazuk!
2013. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármiben le merném fogadni, hogy találnék neked olyas valamit, amiben jobb vagy náluk:)
2013. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szép az relatív fogalom :)

Kinek mi a szép? Csak mert te azt gondolod, ők szebbek, többek nálad, nem feltétlen.

Minden ember egyedi, és megismételhetetlen. Ne értékeld alul magad!

Biztos van olyan, amiben jó lehetsz te is, max még nem találtad meg .. :D De akkor keresd! Sport, zene, művészetek, matek, akármi. :)

Sok sikert, és fel a fejjel!

2013. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Te is jó vagy valamiben, csak lehet még nem fedezted fel. Ismerek olyat, aki 30 évesen talált rá arra amit szeret, és az akar lenni.

Mellesleg minden lány szép, de ha folyamatosan csak azt mondogatod hogy "mindenki szebb nálam én meg ronda vagyok" , akkor el is fogod hinni pedig nem igaz. Állj a tükör elé és mond el magadnak mi tetszik magadon, és a végén rá fogsz jönni hogy a többi lány semmivel sem különb nálad.

2013. okt. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!