Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Lili névről?

Mit gondoltok a Lili névről?

Figyelt kérdés
Szerintetek szép, vagy túl egyszerű, tetszik, nem tetszik, és miért?

2014. ápr. 12. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik :/ Inkább Lilien :)
2014. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. Szerintem szép név. Egyszerű, de nagyszerű! :)


Kortársad vagyok, kérdező, és egy Lilit se ismerek.

2014. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon tetszett, aztán az egyik exemnek így hívták a schnauzerjét. Imádom az állatokat, sokszor jobban mint az embereket, de ez a kis vakarék szex közben felugrált az ágyra és elkezdte a golyóimat nyalogatni, mikor meg ki akartam vágni a konyhába, vicsorgott és harapott. Persze egyébként meg állandóan nálam lábatlankodott, hogy simogassam. Na azóta se olyan csaj nem kell akinek kutya van a lakásában, se Lili nevű...
2014. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Tucat.. + így simán Liliként nem lesz a későbbiekben előnyös..gonduljunk csak bele mi lesz ha felnő? Egy fontos embernek, hogy mutatkozik be? Szia én XY Lili vagyok

Becenévként jó kislány korban sajna én is megvagyok áldva olyan névvel ami felnőt ként nem valami jó

2014. ápr. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos név egy kislánynak, de felnőttként nem túl előnyös (kb. mint a Panna). Ráadásul tucatnévvé vált.
2014. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!