Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan hölgy, akit...

Van itt olyan hölgy, akit bánt valami dolog és el szeretné mondani valakinek?

Figyelt kérdés
Kérdésem mindenféle hátsó és rossz szándék nélküli. Ezért trollok és mindenféle hülyeségeket irkáló emberek kíméljenek. Annyiról van szó,ha van olyan,akit valami tényleg bánt,akkor nekem privátban leírhatja nyugodtan,vagy ha valamiben nem tud dönteni akkor talán kicsit tudok segíteni neki.:) De egyébként fiú is írhat,ha valami olyanról van szó,akkor hátha abban is tudok segíteni. Na csáó.:)

2014. ápr. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy idegennek problémákat elmondani elég fura. Tán lélekgyogyász vagy?
2014. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha körülnézel itt a kérdések közül, biztos lesz egy pár.. ha szétnézel a család topikban, ott is sokan vannak, az egészségnél is.. meg még egy jó pár helyen.. ha éppen most nincs, majd lesz később.
2014. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen van!
2014. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy pszichopata vagyok.. és úgy gondolom hogy ez gond.. illetve nem tudom pontosan mit tegyek..nincsenek érzéseim, se lelkem.. semmi sem számít. gyakran gondolok arra hogy meg akarok ölni valakit.. nehéz leállítanom magam mert már majdnem elkapom a torkát.. a buszon is nehéz utaznom mert kontrollálni kell magam.. nem annyira súlyos mert vissza tudom fogni magam de azért gyakran gondolok rá hogy öljek..még nem öltem..nem is fogok.. van itt valaki aki pszichopata és beszélgetne velem?
2018. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!