Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog ilyet mondani...

Milyen dolog ilyet mondani egy meddö nönek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerösöm tudja hogy meddö vagyok, sosem lesz gyerekem. Tegnap beszèlgettem vele telefonon, és panaszkodott hogy mennyi gondja van a 3 gyerekével, majd lekezelöen hozzá tette, hogy de ezt csak az tudhatja aki ilyen helyzetben van. Éreztem a lenézést a hangjábanAzt választam hogy a 3 gyereket ö vállalta, akarta, én viszont nem akartam meddö lenni. Lényeg hogy nagyon megdöbbentett hogy tudja jól az én helyzetem és mégis azt mondta amit. Van több gyerekes ismerösöm, ök sosem beszéltek velem így. Hogyan és miért mondta ö ezt? Felsöbbrendünek érzi magát? Ti mit tennétek? Megszakítanátok vele az ismerettséget?
2013. aug. 30. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én nem beszélnék vele többet. Nem kell nagy kirohanás, se veszekedés, csak szüntesd meg a kapcsolatot.
2013. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen bunkó és érzéketlen. Nekem is van hasonló sztorim. A sógornőmnek született 2 csodálatos, gyönyörű kisfia. Már a 2. terhességnél is csalódott volt, hogy fia lett, de ez van, egyébként imádja mindkét fiát. Csak emiatt akart egy 3. gyereket is, hátha az lány lesz, viszont csak nem akart sikerülni. Én hülye próbáltam vígasztalni, hogy ne legyen emiatt elkeseredve, ha nem lesz harmadik gyerek az azért nem akkora tragédia. Mi ekkor már 5 éve vártunk babára. Erre volt pofája azt mondani nekem, hogy az ugyanakkora tragédia, hogy neki nem jön össze a 3. baba, mint hogy nekünk nem jön össze az első. Hát szerintem nagyon nem.

Egyébként én is nagyon ledöbbentem, mert korábban mindenki együttérző volt, mástól soha nem kaptam ilyen megnyilvánulást.

(Még annyit szeretnék neked mondani, hogy bár nem írtad mi a probléma, de ha csak egy kicsi remény is van, soha ne add fel.)

2013. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is szép csöndben reagálnám le. Nem keresném az biztos. Max, ha bocsánatot kér. Tényleg nem szép dolog.
2013. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Megmondanám, hogy attól, mert 3 gyereket szült, még nem lesz jó anya. A kapcsolatot pedig megszakítanám vele.
2013. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Biztos hogy nem lehet gyerekem. De én ebbe bele is törödtem, nem kesergek emiatt. Nem is írtam hogy ma hívott, de úgy tett mintha semmi se történt volna. Jelét sem adta annak.hogy megbánta volna amit mondott.
2013. aug. 30. 21:37
 6/10 A kérdező kommentje:
A legjobban az a hangsúly fáj amivel mondta. Mintha leprás lennék, és valamiféle gyülölet is volt a hangjában. ö pedig felsöbbrendö...
2013. aug. 30. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ilyen emberek. Tuti neki fel sem tűnt, hogy mit mondott és hogy ezzel megbántott téged. Csak a saját bajuk van és a másik problémájára fittyet hánynak.
2013. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

ma 21:40


Akkor miért foglalkozol vele,és miért hallgatod meg gondját,baját?


Én biztos mondanám neki,hogy "Igen!Én nem tudom beleélni magam a helyzetedbe,igazad van,szóval légyszi panaszkodj másnak,szia!"


Csak azt lehet megbántani,aki hagyja magát.....

2013. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy csak az tud megbántani, akit fontosnak tartunk. Idegen mondja akkor le..om.
2013. aug. 30. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt.
2013. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!