Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hegyes a fenti szemfogam...

97BarTender97 kérdése:

Miért hegyes a fenti szemfogam meg az allatta lévők is?

Figyelt kérdés

Meg majdnem az összes fogam tarajos szerkezetű mint a kutyának mindenhol kerestem erről a fogszerkezetről de nem találtam semmit aki tud segítsen.

Előre is köszönöm a segítséget!!!



2014. ápr. 16. 16:05
 1/5 two6player válasza:
Vámpír vagy farkasember lehetsz nagy valószínűséggel...
2014. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek hegyes. Ezzel anno még tépni tudtunk. Ma is elvileg ezzel harapod a húst.


Amúgy a fogak "szerkezetét" a zápfogakon kell nézni. Gumós az, hidd el. Az hogy van pici élük, az nem számít. Nézz bele egy kutya szájába. Na az tarajos!

2014. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak üzenem hogy gyökér

a másodiknak hogy nem gumós.

Tegyük fel egy fog négyzet alakú csak egyenletlen az oldalai nekem mind a négy sarkában tüskés a fogam de amik belülre néznek tüskék kissebbek a külsök meg nagyobbak és ez majdnem minden fogamnál

2014. ápr. 16. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Gumós.

A tarajos zápfog úgy néz ki, hogy a szélén kisebb a közepén egy hatalmas taraj van. Mint egy hegycsúcs.

A négy kis éles élű fogacskád sima gumós.

De nem vitatkozom, elmész fogdokihoz és hagyod hogy körberöhögjön.


Amúgy általános iskola biológia könyv képek is vannak talán, tehát olvasnod sem kell.

2014. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A különböző emberek fogai nem teljesen egyformák, valakinek hegyesebb, valakinek kopottabb. Például nekem egyáltalán nem hegyes, nem tarajos. Viszont a barátnőmnek olyan fogai vannak, hogy azzal vasat lehetne fűrészelni.
2014. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!