Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma délelött kihúzták a szemfog...

Ma délelött kihúzták a szemfogam. Valami hatásos fájdalomcsillapítót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nehezen jött ki,nagyon megkínzott az orvos,görbe volt a gyökér. Azóta majd meg veszek annyira fáj. Gondolom szét szakadt rendesen az íny. Dalacint szedtem,mert bevolt gyulladva,meg advíl ultra fortét,de nem sokat ér. Cataflam országos hiánycikk. Valami hatásos fájdalom csillapító? Meddig fáj? A másik oldalon is kihúzta már azt a fogat,az nem fájt. Köszi!
2014. febr. 5. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Advil Ultra Forte vált be.
2014. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jah most nézem, hogy írtad. :D

Pedig ennél erősebb nincs vény nélkül.

2014. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Flectort szoktam szedni fogfájásra, nekem mindig használ, de csak receptre adják mert huzamosabb ideig szedve kárt tesz a gyomorban... (sokan az ízét se bírják / allergiásak valamely összetevőre, ezt embere válogatja)
2014. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Talán az Advil valamennyit ér.... Egy fokkal jobb a helyzet!
2014. febr. 6. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Van Cataflam-V, hatóanyaga ugyanaz -
2014. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy Donalgin
2014. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hol húzták?

Alul v. fölül ?

2014. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!