Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, szokások, amiket nem szükséges elviselni a párunkban?

Figyelt kérdés
Ami már túllép azon a bizonyos határon, amit már nem szükséges eltűrni, mert lelki és testi szinten is károsíthat? Összegezve mi számíthat válóoknak?

2014. ápr. 16. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha valakit szeretsz mindennel együtt elfogadod.. Ha van ilyen tulajdonsága akkor nem szereted ot igazan
2014. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezeket te tudod eldönteni.
2014. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez tényleg egyéntől függ. Lehet gyakorlati, de elvi kérdés is. Nálam, és a férjemnél is, a megcsalás válóok lenne.
2014. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem őszinte. Mert ha nem őszinte akkor miért kéne bíznom benne? Ha meg nem bízom benne miért is legyek vele, elvégre ő mégse az akibe beleszerettem, délibábok után meg nem érdemes szaladgálni.

2. Ha lelki vagy fizikai terrort alkalmaz. Persze én férfi vagyok de ez nem jelenti azt hogy akár egy pillanatig is tűrnöm kéne azt amit neki nem.

2014. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholizmus, lelki zsarolás és egyéb durvább pszichológiai játszmák. Ezeket nem kell elviselni. De ez nem jelent szakítást, a problémák sokszor (nem mindig) megoldhatóak. :)
2014. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehetsz mellette önmagad,nem bontakozhat ki a valódi éned,mert ezt ő nem tudja elviselni,ezért folyamatosan visszafogod magad,figyelsz rá,hogy ne bántsd meg,és egyezzen a véleményed az övével-de valójában nem egyezik,ezért folyamatosan feszült vagy,ez nem sokáig mehet így.Elnyom,visszatart,korlátoz.

Ha már fel kell adnod az alap elveidet érte,mert csak úgy működhet a kapcsolat,akkor inkább ne! Semmi értelme. Ezek azok a dolgok,amit már nem vagy köteles elviselni szerintem.

2014. ápr. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"egyéb durvább pszichológiai játszmák."


Melyek ezek? Mert néha úgy érzem, hogy a saját frusztrációját is rám vetíti ki, és ez zavar...

2014. ápr. 19. 18:01
 8/9 A kérdező kommentje:

"Ha nem lehetsz mellette önmagad,nem bontakozhat ki a valódi éned,mert ezt ő nem tudja elviselni..."


Mi a helyzet akkor, ha úgy érzem, hogy nem viselné el, ha sikeresebb lennék nála? Mostanában egyre ügyesebb vagyok a munkámban, sok dicséret ér mások részéről, de mintha nem büszke lenne rám, hanem inkább zavarná ez.


"Ezért folyamatosan visszafogod magad..."


Sokszor az van, amit inkább ő akar. tulajdonképpen mondhatnám azt is, hogy én hagyom élni őt, de mintha ő nem mindig hagyna élni engem (és itt nem arra gondolok, hogy kiélem a hajlamaimat, hanem inkább, hogy nem szólok rá olyan dolgokért, amikért ő viszont rám szól).


"Elnyom,visszatart,korlátoz..."


Inkább kinevet, cikiz.Ha meg komolyan visszaszólok, akkor meg dorgálóan piszkál. De mintha ezek is valaminek a kompenzálásai lennének részéről.

2014. ápr. 19. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, beszéld meg vele, hogy mi pontosan a gondja, boldogsága gátja, mi zavarja, ozt akkor ha normálisan meg tudjátok beszélni, és megoldást is találtok, akkor zsír, ha meg nem, akkor mind2tök érdekében jobb, ha szakítotok:/
2014. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!