Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyum szerinte eléggé maradi...

Anyum szerinte eléggé maradi nő vagyok, mert nem próbálok ki új dolgokat, például a szoláriumot. Ez maradiság?

Figyelt kérdés
Az igaz rám férne, mert falfehér vagyok, a leghalványabb pirosító is nagyon elüt az arcomtól, de én akkor se nagyon csípem a szolit, inkább akkor majd ha jön a nyár kifekszek a napra. Meg amúgy sem szeretem ha nagyon lebarnulok.
2014. ápr. 17. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne is szolizz szerintem, aki ilyen falfehér, az csak hülyén fog tőle kinézni szerintem. Igazad van, majd nyáron lebarnulsz.

A maradiság pedig nem feltétlenül rossz dolog, annyi a lényeg, hogy ha valami új, modern dolog tényleg segít valamin, akkor nem kell ellene tiltakozni, vagy ki kell használni, de amire nincs szükség feltétlenül (pl. szolárium), azt sem kell minden áron használni csak azért, mert modern, vagy új dolog lenne számodra.

2014. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne egyáltalán lebarnulni? Nekem pl. férfiszemmel szebb a fehér bőr egy nőn :)
2014. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a barnulás nem kötelező, másrészt a szolárium rendkívül egészségtelen. Napon is csak óvatosan, lehetőleg csak 4 óra után, naptejjel.
2014. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok vele, hogy nem kötelező, meg nem is tartom egy egészséges dolognak én sem. Fölösleges dolognak tartom a magam számára, nem hiányzott sosem.

olyan szinten hidegen hagynak az ilyen dolgok egyébként. Nem vagyok trampli, adok magamra, de mégsem vagyok ez az állandóan nőcis dolgokat csinálok nő.

köszönöm a válaszokat! :)

2014. ápr. 17. 10:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj azt még kifelejtettem, hogy onnan jött ez az egész, hogy egyik barátnőm megkérte, hogy kísérjem már el, és meg is kérdezte, hogy én miért nem megyek? Kicsit már kezdtem magam rosszul érezni, hogy leragadtam, hogy nem haladok a korral :)
2014. ápr. 17. 10:26
 6/12 anonim ***** válasza:

"Kicsit már kezdtem magam rosszul érezni, hogy leragadtam, hogy nem haladok a korral :)"


Az sem kötelező. Emberek! Legyetek már magatok! Nem az, ami anyucinak, barátnőnek, barátnak, főnöknek, papnak, kollégának tetszik. Hanem ami nektek!

2014. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Eleinte én is féltem hogy nagyon vörös leszek, viszont ott mondták nekem hogy perctől függ, ha kevés időt vagy bent akkor szép színed lehet!
2014. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én utálom a szoláriumot, pedig egyáltalán nem vagyok maradi.

Ês a falfehér bőr szerintem gyönyörű, ne akarj változtatni rajta, nem is nagyon tudnál.

2014. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha bőrrákot szeretnél akkor süttesd magad télen szolival nyáron meg a parton. 100% hogy lesz!


Szolárium amúgy se egészséges! Ez már annyiszor be lett bizonyítva, alá lett támasztva tényekkel, hogy nem igaz! millió +1 cikk szól erről a neten.

2014. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* Amúgy meg a maradiság nem rossz egy épeszű határon belül.
2014. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!