Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális, vagy tényleg...

Ez normális, vagy tényleg megőrültem?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon érdekeltek a horror filmek, de mostanában rászoktam a 'trancsírozós' animékre, és amióta ilyeneket nézek, azóta nagyon furcsán röhögök.

Úgy érzem, hogy egy rész után ilyen feszültség-szerű valami felgyülemlik bennem, és csak így tudom levezetni, hogy nagyon hangosan nevetek, már-már ijesztően.

De már nem csak ennek a nézése közben/után, hanem néha kicsit véresebb gondolatok jutnak eszembe (pl ha sétálok az utcán, eszembe jut, hogy milyen lenne, ha elütne egy autó, és én szétterülnék stb. nem akarom részletezni)

Ilyenkor jön rám ez az ijesztő nevethetnék, és alig bírom magamba folytani. Már kezdem azt hinni, hogy megőrültem.

Ez normális? Mit lehet ez ellen tenni, hogy ne hozzak frászt az emberekre?



2014. ápr. 17. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a kérdés elolvasása után röhögtem furcsán. :D
2014. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
hagyd abba a trancsírozós anime nézést!
2014. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem simán csak nagy a fantáziád és beleképzeled a valóságba azt amit az animékben látsz. De nem hiszem, hogy őrült lennél inkább csak gyerekes:)
2014. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Max egy 13-14 éves kis hülye gyerek vagy. Köze nincs a megőrüléshez még a legkezdetlegesebb stádiumba se nevezném. Magadnak akarod be beszélni, hogy az vagy nagyon menő, így el is fogadod.. Ki fogod nőni. Nem részletezem milyen az ha valaki megőrül, de azt jegyezd meg hogy nem ilyen. ;) pf.
2014. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te csak így akarod magad fontosnak, különlegesnek beállítani. Majd kinövöd.
2014. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bumbi02 ***** válasza:
100%

A többiek már leírták. Nem vagy őrült, csak valamitől másabbnak, különbbnek akarod érezni magad a többiektől, és így képes vagy elhitetni magaddal, hogy "megőrülsz". Az őrültek nem kétkednek, ők normálisnak gondolják magukat.


Amúgy tipp: Jöjj rá, hogy nem ettől leszel "menő", illetve több, különbb. Mindenkinek vannak fura gondolatai, amiket nem oszt meg másokkal, ez nem különcség. Lehet hogy majd ha kicsit felnősz, pár év múlva el elmúlik, ha nem, akkor meg sürgősen keress valamit, amiben jó lehetsz, és inkább attól érezd magad érdekesebb embernek, ne attól, hogy ilyen elmebeteg dolgokat bemagyarázol magadnak.

2014. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!