Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nevetséges, vagy gerinctelen...

Nevetséges, vagy gerinctelen vagyok, ha a facebook ismeretségem törlöm, majd idővel, visszajelölöm?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdésben a válasz is ott van, attól félek. Igen, amikor mélyen megbántódtam, töröltem. Eltelt az idő, másképp láttam a dolgokat és visszajelöltem. Ha nem érezném, hogy ciki, nem teszem fel a kérdést. Másik oldalról nézve, én pl. talán észre sem venném, csak ha egy levelezőpartnerről van szó, hogy már nem az ismerősöm. Így talán, nem is tűnik fel, ha bejelölnek újra ismerősnek. Gyerekes dolog, én magamnak ezt válaszolnám, mégis megtettem. Nem egyszer. Várom a véleményeket.

2014. ápr. 18. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan már nekem is volt, hogy valakivel volt vitám és még a közösségi oldalakról is kitöröltük egymást, aztán tisztázódott a helyzet és újra ismerősök lettünk. De ha valakivel ezt te már nem egyszer megtetted, az tényleg hülyeség. Mit akarsz azzal elérni, hogy folyamatosan törlöd-visszajelölöd, törlöd-visszajelölöd? Ez tényleg kicsit gyerekes módja a figyelemfelkeltésnek. Inkább beszélj vele személyesen és tisztázzátok a problémátokat.
2014. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hogy írtál. Nem ugyanazt a személyt töröltem többször, hanem több személyt. Nehéz ezt megérteni, de látod, szégyellem is magam. Volt, hogy el akartam tűnni a világ elől, vagy azok elől, és dacból, vagy sértettségből, meg sem tudom magyarázni, inkább olyan elbújás féle miatt. Azért tettem föl épp most ezt a kérdést, mert akit hosszú idő után, gratuláció apropóján visszajelöltem, elfogadta a jelölést, de a jókívánságomra, baba születése, nem reagált. Biztosan megbántottam. Pedig nem is neki szólt anno a törlés, hanem annak az ismerősi körnek. Hát, vannak bekattant emberkék, belátom, én is oda tartozom. Önkontrollt végzek, nagyon sokszor.
2014. ápr. 18. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!