Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket választanátok? A...

Melyiket választanátok? A lányt, aki nagyon tetszik, de nem tudni (még) ő mit gondol rólam, vagy az érettebb nőt, aki csak tetszik, de úgy hiszem szimpatikus lehetnék (talán már vagyok) neki.

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok, ha kérhetem!


Adott a "választás" (nevezzük így). Ti (korral/nemmel) melyik hölgyet választanátok, és miért? Elég pár mondatban is!


1. A rendkívül csinos, régivágásúan kedves fiatal lányt? (De a jó ég tudja, hogy mit gondolna rólam, lehet én nem lennék neki szimpatikus, tehát benne van, hogy lehetséges a bukta).


2. A valamivel érettebb hölgyet, aki csak tetszik (szintén megvan benne az előbb említett nőies kedvesség), de láthatóan az ilyesforma úriembereket kedveli, és (már csak koránál fogva is) elkötelezettebb, tartalmas kapcsolatra vágyik, úgy érzem mellette nagyobb érzelmi biztonságban lennék, mintha jobban "passzolnánk" egymáshoz.


Az elsővel még csak nem is beszéltem - interneten egyszer-kétszer igen, de az nekem (és a következetes embereknek) semmit nem jelent.

A másodikkal már volt személyes beszélgetés is.



2014. ápr. 19. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amelyikhez vonzódom. A szerelem nem egy befektetés, hogy a valószínű nyereség és veszteség alapján döntsek.


27/F

2014. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amelyik tényleg érdekel.

Mondjuk a leírásod elég fura, kora miatt elkötelezettebb? Mi ez a hülyeség? Nem ezen múlik. Másikról meg semmit nem is tudsz... lehet nem is tetszene ha megismernéd, talán beszélgess vele, ismerd meg először őt is kicsit.

2014. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: hiába vonzódsz (csupán csak külsőleg) az első lányhoz, ha őt (pl. koránál fogva) nem érdekled. Vagyis megvan rá az esély, hogy: nemet mond.


Második: "Nem ezen múlik." Dehogy is nem! Nem hallottál még arról, hogy húsz körüli lányokkal nem kezdünk? (Nem én mondom, tapasztaltabbak emlegetik, én kezdenék - bár lehet hozzá kellene tenni: sajnos kezdenék, hisz ugye minek.) Az idősebbek már (valószínűleg) jobban elkötelezik magukat egy komolyabb kapcsolatra, nem annyira gyermeteg módon gondolkoznak, jobban megbecsülik a párjukat.


Ráadásul az elsőt nem ismerem (mint írtam, internetes beszélgetés az értelmesebbjének magától értetődően semmit nem jelent, nekem sem), a másodikat igen, és ő egy igen csak jó tét lélek.

Nem sok ilyen nő van a világon. Ezt bóknak szánom, valóban az a hölgy, ti nem ismeritek, én viszont igen, tudom miről beszélek.


És szimpatikus. Csak hát ugye "szimpatikus", míg az első leányzó pedig elbűvölően csinos. Azonban őt viszont egyáltalán nem ismerem.

2014. ápr. 19. 15:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a második jót tesz veled, akkor válaszd azt.
2014. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"hiába vonzódsz (csupán csak külsőleg) az első lányhoz, ha őt (pl. koránál fogva) nem érdekled."


- És az nem zavar, ha a másikhoz nem vonzódsz, és úgy kezdesz vele kapcsolatot csak azért, mert érdekled? Nem tűnik fel, hogy ellentmondásos ez?

2014. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezért kérdeztem, hogy ti mit tennétek. Mert az ellentmondásnak van egy első része is (nem csak a mondat vége az, az első is, tehát) lehet az elsőt nem fogod érdekelni. Ez a baj, ezért kértem tanácsot. Mert ha ellenmondásos a vége, biza ellentmondás az eleje is!


Jó, te már válaszoltál. Kétszer is, bár nem voltál valami finom.

Most jöhet jó néhány másik vélemény is.

Pontosan úgy, ahogy kiírtam a kérdést - kedvesebben. ;)

2014. ápr. 19. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj, egyem meg a kicsi szíved, nem akartam megbántani a kis mimóza lelkedet...


Azt nem tudod megérteni, hogy itt egyedül a személyes vonzalom dönt, nem pedig rideg tények, amelyeket felvázoltál ,de amelyekkel semmit nem lehet magában kezdeni.

Az első tetszik jobban. Nem jövök be neki? Így jártunk. Majd jön másik.

A másik nem tetszik igazán, csak azért érdekes, mert én érdeklem? Kit érdekel, hogy elkötelezettebb, ha egyébkéntn nem érdekel: majd jön másik ebben az esetben is, ő meg majd elköteleződik valakinek, aki vonzódik iránta.

2014. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jajj egyem meg azt a méretes menő-manó pofikád, amiért nem tudsz úgy válaszolni, ahogy kérdeznek. Belehaltál volna. Annyira zabálnivalóan ari vagy! -.-


Akkor miért nem ezt mondod már a legelejétől fogva? Vagy az első lány, vagy egyik sem - ez lett volna a pont.

Köszöntem! Csákány!

2014. ápr. 19. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg egyik sem fog választani téged.
2014. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A második hölgyet. Az elsőről csak annyit tudsz írni hogy csinos, de nem ismerted ki. Egy betegség, egy terhesség, egy hormonzavar, vagy csak pár év és az a csinosság eltűnik, míg a másik nő személyisége örökre változatlan marad.
2014. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!