Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket választanátok? A...

Melyiket választanátok? A lányt, aki nagyon tetszik, de nem tudni (még) ő mit gondol rólam, vagy az érettebb nőt, aki csak tetszik, de úgy hiszem szimpatikus lehetnék (talán már vagyok) neki.

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok, ha kérhetem!


Adott a "választás" (nevezzük így). Ti (korral/nemmel) melyik hölgyet választanátok, és miért? Elég pár mondatban is!


1. A rendkívül csinos, régivágásúan kedves fiatal lányt? (De a jó ég tudja, hogy mit gondolna rólam, lehet én nem lennék neki szimpatikus, tehát benne van, hogy lehetséges a bukta).


2. A valamivel érettebb hölgyet, aki csak tetszik (szintén megvan benne az előbb említett nőies kedvesség), de láthatóan az ilyesforma úriembereket kedveli, és (már csak koránál fogva is) elkötelezettebb, tartalmas kapcsolatra vágyik, úgy érzem mellette nagyobb érzelmi biztonságban lennék, mintha jobban "passzolnánk" egymáshoz.


Az elsővel még csak nem is beszéltem - interneten egyszer-kétszer igen, de az nekem (és a következetes embereknek) semmit nem jelent.

A másodikkal már volt személyes beszélgetés is.



2014. ápr. 19. 14:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kilences, te már csak jól ismersz, pontosan tudod EGY darab "kommentből"(WTF???), hogy milyen a másik, gratulálok, szép ember lehetsz! ;) És még te próbálasz beszélni nekem... :DDD
2014. ápr. 19. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!