Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor most a sohase add fel...

Akkor most a sohase add fel vagy a légy elég erős elengedni elvet kövessem?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy teszik egy fiu, de mostmar nem sok eselyt latok az egeszhez... De talan van meg egy kicsi remeny. Es fogalmam sincs hogy most elengedjem e vagy kuzdjek e meg erte.. Melyik a jobb megoldas? Koszonom szepen az ertelmes valaszokat

2014. ápr. 20. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez nagyban helyzetfüggő ;)
2014. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tomoren annyi hogy legelso alkalommal en irtam ra.. Utanna o bejelolt baratnak es skypon ketszer o is ramirt, meg ilyesmik. Ugy tunt tobbszor is az en szemembe h tetszem neki en is.. Mindig azonnal valaszolz, ha meg nem akkor megmagyarazta h mit csinat miert nem irt sokaig. Most meg 5 napja irtam neki de nem valaszolt meg midig ra (az elejere megirtam neki h eskuszom nem irok tobbet magamtol mert nem szeretek az emberek terhen lenni).. Egy nappal azutan h megirtam neki a konret uzit megegyszer irtam neki h hozzatoldjak meg valamit.. De nem valaszolt... Szerintem latta az uzenetem.. Nem tudok mar mit csinalni, megegyszer rairni
2014. ápr. 20. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem írd meg neki mit szeretnél tőle, és ha nem reagál vagy elutasít, hagyd a francba végleg ;)
2014. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:S. Hát nekem pont ugyan ez a helyzet állt fent, vagy is még mindig részben. nem tudok úgy tanácsot adni annyit elmondok hogy semmi jó nem sült ki belőle. :/
2014. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mostmár nehogy irj neki :D felejtös.
2014. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mert már igyis tul sokat irtál neki..és végképp hülyét csinálnál magadbol, ha még irohatnál, pláne olyanokat, hogy nem irsz többet..mert nem akarsz a terhére lenni..aztán még kiegészitenéd..és még..és még.. végül teljesen elrémitenéd.
2014. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most leginkább a "ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel" elvet kövesd.
2014. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ti hogy felejtetek el valakit ilyen konnyen? Nekem nem megy, egyszeruen mar most beleorultem az egeszbe
2014. ápr. 20. 23:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor mi lett volna, ha tényleg történt is volna valami..de semmi se történt, csak kicsit többet képzeltél bele, mint ami.

majd elmulik, lesz másik fiu, másik ábránd..de tényleg inkább hagyd, azzal többre mész.

2014. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg akkor miert irt ram ketszer is csak ugy hogy hogy vagyok reg beszeltunk? Meg csak ugy szimolan kudott egy kepet magarol nekem, meg igy a beszelgetes kozben "bemondja" h ujra eddz e mar 100 fekvot megcsinalt? Szoval en igazan nem ertem
2014. ápr. 20. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!