Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a tornászlányok...

Igaz, hogy a tornászlányok erősek?

Figyelt kérdés
Beszélgettem többel is, ést azt állították, hogy erősebbek a legtöbb fiúnál, de ezt nem tudom elhinni nekik.

2014. márc. 24. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a fiúknál erősebbek-e azt nem tudom,de valószínűleg hajlékonyabbak.
2014. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, a száz kilósak biztos, mert a saját súlyukat megtartják.
2014. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyszer menj el egy edzésükre, nézd végig (vagy akár csinálni is próbálhatod), és akkor lesz elképzelésed.
2014. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
erősek a kategóriájukban de azért a tornász csajok nem egy nagy növésűek és súlyúak,de hajlékonyak az biztos és csodákra képesek
2014. márc. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó hogy ! Átlag fiú még egy kézenállást sem tud megcsinálni,mert összerogyik , nekik meg ez egy teljesen alap dolog.
2014. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5

Felétek furcsa hímek lehetnek, ha a kézenállás kifog rajtuk...

Ettől a hülyeségtől eltekintve igen. Persze a saját mértékeikkel, de nem erősebbek a férfiaknál. Már a saját 30-40kg-jukat dobálni és megint más 80-100kg-ot.

2014. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a tornaórát elnézve kb 90 % nem tudta...Teljesen mindegy ha a saját testsúlyát sem bírja valaki mozgatni akkor nem nevezném erősnek, mert pl tud fekvenyomni 130 kilóval. Ez lenne az alap hogy magát tudja mozgatni és ebben nagyon jók a tornászok ,a lányok is. Mondjuk ez a ki az erős dolog rettentő relatív dolog. Mert ugyan miben?
2014. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!