Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ciki ha egy lány nagyon...

Fiúk! Ciki ha egy lány nagyon magas?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok de kb. 185 cm. Ez szerintetek nagyon ciki ? Eléggé kényelmetlenül érzem magam miatta, és gyakran beszólnak :(

2014. ápr. 21. 10:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utolsó válaszoló: engem is zsiráfnak csúfolnak :)
2014. ápr. 22. 11:27
 12/19 anonim válasza:

nekem is van egy nagyon magas barátnőm, és ő sem foglalkozik vele ha csúfolják, én 16 évesen 162 cm vagyok, és sokszor szeretnék magasabb lenni, de nagyon vicces ha egymás mellet megyünk a barátnőmmel az utcán, ő magas én alacsony, és kb a melléig érek :D. De nézd a jó oldalát: ha koncerten vagy, vagy egy előadáson, sokkal jobban látsz mint én, és nem kell ugrálnod ahhoz hogy szünetben letöröld a tábla tetejét is :D. És amúgy a túl alacsony lányoknak se túl jó, őket is szokták csúfolni.

És sok fiúnak tényleg tetszenek a magas lányok :)

2014. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az a ciki, ha a fiú alacsony. ;)
2014. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Csak ez a baj, hogy nem szeretném hogy a fiúk/lányok kényelmetlenül érezzé magukat mellettem...
2014. ápr. 23. 20:38
 15/19 anonim válasza:
12. voltam, és én se érzem magam kényelmetlenül a barátnőm mellett, sőt szeretek vele a városban lenni, és néha még vicces is :)
2014. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 25. 15:26
 17/19 anonim válasza:
100%

Lassan tizenhat éves leszek, és szerintem már 186 centinél is több vagyok. Régebben borzasztónak gondoltam, sokan csúfoltak, mindig csak a magasságomról jegyeztek meg, és ez zavart. Minden fiú alacsonyabb volt nálam,és ez engem is kellemetlenül érintett, meg ők is biztosan rosszul érezték magukat mellettem.Már elfogadom a magasságomat, sőt, szeretem is!Ezen nem lehet változtatni. A múltkor valaki azt mondta, annyira jó, hogy ilyen magas vagyok, kitűnök a tömegből, elvonom másokról a figyelmet.Legyél inkább büszke rá! :) Ez csakis egy pozitívum lesz a jövőben, majd meglátod. :)

15/L

2014. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sok fiúnak tetszenek a magas lányok.

Nekem max. akkor ha ehhez a magassághoz 80kg vagy.

2014. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek tetszenek a magas lanyok :) nekem legalabbis nagyon bejonnek, a gond az, hogy a nok altalaban nem szeretnek naluk alacsonyabbal kezdeni :(
2015. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!