Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerinted milyen pszichés...

Ez szerinted milyen pszichés defekt lehet?

Figyelt kérdés
Mindennek utálom az elejét. Láttatok már ilyet? Szeretek olvasni, de utálom elkezdeni. Filmekből szintén. Félek, hogy rossz lesz, az időmet rabolja, és ez az elején még nem derül ki. Meg olyan rossz érzés, hogy "nem tudom mi vár rám". Ha levelet kell írnom, 2 nap mire elkezdem, aztán 2 perc míg megfogalmazom. A kapcsolatok elejét, a randizós fázist is utálom. Gyakorlatilag mindent, ami elkezdődik. Éreztetek már ilyet, vagy én vagyok helikopter?
2014. ápr. 21. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm.. nos a fogalmazással én is így vagyok, eléggé nehezen kezdem el... most is pl fordítok egy képregényt... ja, de az más... na midnegy.

Nod.. ha meg aa könyveknek az elejét nem bírod, kezdd a közepén, aztán majd meglátod.. :D Csak lehet sokmindent nem fogsz érteni.

2014. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia helikopter!Én meg kicsi gőzös vagyok.Leszünk barátok?
2014. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!